Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evleniyoruuum...

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

said:
kafa olmuş zaten 1 , bişi anlamıom . gelmeyin üstümeee

anlamamak değil.. evlenmemek ayıp.. bulmuşsun ayşen grudağ gibi kadını.. Aa.. olmaz ki! dimi sayın pediculus! kadının çeyizini gördün mü sen.. el işi kompile (komple)

bu arada tayfunun klarineti varmış şimdi, saksofonu saksonyalılar derneğine bağışlamış. aşağı ayrancıda derneklerinde görebilirsiniz.. giriş ücreti 5ytl alıyım
Sosyal ağlarda paylaş

aha klarinet dediniz ve faka bastınız..evet faka..faka ne derseniz açın sözlüğü bakın efenim.herşeyi devletten beklemek olmazki...sonra yok efenim küresel ısınma var devlet nerde...ayrıca şunu belirtmek isterimki ayşen grudağ'ın bir zamanlar ana diye bir dizisi vardı..mükemmel bir diziydi o...o yüzden ayşen hanım üstünde prim yapmayalım...

ayrıca evet haklısınız sayın dasaaaa..sayın nocom bulmuşsunuz bunuyorsunuz...unutmayın misafir umduğunu değil ne varsa onu yer..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi.. üzücü bir olayla aranızdayım.. Fırk! ühühü

benim elimdeki TDK şözlüğü, miyadını doldurmuş.. içerisinde klarinet olarak geçen üflemeli çalgı, nefesli saz yeni bi düzenlemeyle klarnet olmuş.. Sözlüğümü yaktım.. ganj kenarında oturdum küllerini suya saçtım.. ='(

pek duygulu bi an.. tayfun duygulu bir an.. duygu ulaştı taa duygu dikmenoğluna ulaştı ve yayılmaya devam ediyor..

istirham ediyorum.. istirham ediyorum.. böhüe böhüe..

hakim bey bi ara verelim.. ben istirahat edeceğim.. şoför bey arabayı kenara çekin, müsait bir yerde dürümcü var.. bir de aspirin atar mısınız içine lütfen, passiflorası bol olsun.. yok soğan koyma istemem.. zati TDK sözlüğüm demiş bana "kabrime gelme istemem!"

kalbim kırıldı amelie anlıyor musun.. Piedra ırmağının kenarında oturdum ağladım.. suya rakı dökerken nicolas sarkozy geldi bişiler söyledi de.. oy mu istiyo nedir anlamadım? fransızcam yok amelie hanımcım.. ben de:
"ya tutarsa!" dedim.. şaşırttım onu çok.. böhüe böhüe..

bir teselli ver.. bir teselli ver..
gel gör şu halimi..
bana bir sözlük ver!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...