Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok pis kararsızım..

Astral

Öne çıkan mesajlar

Merhaba

Üzerimde Shadowweave set ve Spellstrike set var. Weapon'ım Stormcaller (Thrallmar exalted rewardı epic dagger) 2000 arena puanım oldu hiç bir şey alamıyorum.

Head veya Leg item alsam Spellstrike set bozulacak -ki ben Battlecast set düşünüyorum stamina lazım olursa eğer diye. Spellstrike'ı dps setimin parçaları. Chest, boot, shoulder alsam Shadowweave set bozulacak üzerinde dana gibi +dmg var karakterim +1100 dmg %24'de crit. Kaldı geriye eldiven e o da Void Heart t4 parçası..

Ne yapacam ulan ben bu 2k arena pointiyle ne alsam bir şey bozuluyor ve ne taksam da eskisinin yerini tutmuyor ne saçma iş.

Warlock arena setleri berbat. Hep affliction lock için hep stamina.. dmg + critical boostlayan set yok.

Ne yapacam bilemedim, içime dökeyim dedim.
Biriktirip Gladiator dagger ya da staff almalı? desem.. bu sefer de kısa süre içinde daha iyisini pve den almayacağım ne malum.. Prince'den düşen dagger daha güzel critical veriyor yemişim resilienceı esnekliği. katı adamım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ya pve yap ya arena ne bilim ben ikisini de yapıcak kadar zaman bulamıyorum şahsen.
e oyunun kısır döngüsündesin sen şu an ne secersen seç bi süre sonra keşke onu seçseymişişm diyceksin çünkü bir tarafın sana göre hep eksik olucak.
o yüzden seç birini takma kafana bişey değişmiycek o kadar da sandıgın gibi.
zaten 1100+spell dmg üstüne çıkman için daha 1 sene var önünde o yüzden twink bile kas derim :P
Sosyal ağlarda paylaş

affliction'ın olsun, full destruction olsun benim dpsimle yarışamaz işte.
affliction solosu çok güzel. rest yapmadan grind bile mümkün ama pve de dmg meter da 1. duramaz. :)
3,9~4,2 k arası normal critim shadow vul ile trinket basarsam ya da set bonusu vs proclarsa 5k shadow bolt crit vurmam mümkün. pve de affliction yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...