Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 nisan eymir gölü fethi :P

Zegna

Öne çıkan mesajlar

fabriiiiikasyon kööööpek is-te-mi-yo-ruz

ne yalan söyleyeyim ben kendi ev hayvanım olarak düşünemiyorum dobermanı. yani başkasında varsa gayet neşeyle severim de ı-ıh.. fazla sıska geliyor bu hayvan bana keza ben isterim ki biraz salonun ortasında debeleneyim hayvanla.

kız arkadaşımda 3 tane köpek var yaş (bve ne tesadüftür ki boy sıralamasıyla) terrier(14), tilki-terrier(8) (nasıl olduğunu bilahere anlatırım ama önce düzgün fotoğrafını çekmem lazım) ve en nihayetinde tazı(4). (üçü de dişi)

şimdi sevgili moruk terrieri halıda uyurken hop atlayıp kucaklayıp taklaalr atarakdan güreşme hissiyatını tada biliyorum ya da tilkican kızımızla boks-güreş arası sataşabiliyorum ama tazıyla.. yani boyut olarak yi de biraz daha yağlı bir hayvan olsaymış keşke.. güreşiyoux güreşiyoruz bir gün azımı burnumu kıracak "oyun oyun oyun!" derken o olacak :P (kıslarla ilgili, hele ki moruk olanla ilgili bir şeyler yazıp çizeceğim en yakın zamanda)

aslında 3 güzel seçenek var; rotvaylı denilen fabrikasyon hayvan azmanı, kangal ve kurt

bu 3 köpek türü gayet iyidir neşelidir (sahibinin yetiştirmesine göre)

ama bu dobermanlar.. ok yok ele gelmiyor bunlar el ense çekilebilir hayvan değilller
Sosyal ağlarda paylaş

eheh daesu resim super cidden ellerine saglik.

dobilerle evet el ense cekemiyorsunuz cunku civa gibiler, kolunun altindna filan kayiveriyorlar hehe.

fazla zekiler, sahiplerine karsi cok obsesifler(asiri derecede bu), soguga dayanıklı degıller, evde besliyorsaniz bol bol gezdirmek lazim yoksa enerjisini atamayip size salca oluyolar.

[ Mesaj 16 Nisan 2007, Pazartesi - 00:15 tarihinde, Zegna tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...