Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fred durst&britney??

Brad

Öne çıkan mesajlar

yok ama eminem ile iyi arkadaş olup britney ile birlikte olacağını sanmam hele o bi klibi vardı eminemin fred ile britney[kılığındaki eminem] yanyana duruyolardı fred uyuz oluyodu falan

insan 1 sene boyunca eminem hayranı biri ile aynı sırada oturunca ister istemez bişeyler ööreniyo[hline]The Possession of anything begins in the mind

www.hayalkent.net/freestyle
Sosyal ağlarda paylaş

iyide şöyle bi olay var
istedikleri kadar klibinde oynasın
eminem şarkılarında limp bizkit bastards diyor
sanmıyorum o kadar k3nk(?) olduklarını[hline]Night! So I play.
Give me a sign this is day.
Give me some guidance, so I pray.
It's time to die. Is that what I want?
Korn - B.B.K.

Sosyal ağlarda paylaş

yaa arkımın babannesinin bi lafı wardı o şeyetmediği(anlayın işte) eşşeğe binmez diye.fred durstün de olayı öyledir kesin bi çıkar wardır.hoş son zamanlarda fazla saçmalamaya başladı doğruysa bile çok şaşırmam..[hline]
Say what u will
Say what u mean
No, you could never offend
Your dirty words come out clean, clean

Sosyal ağlarda paylaş

okulda bişri baara baara bişi (gasta kupür[kupür?]) okuyodu ahada aklımda kalanlar:
"fired dörzt internet sitesinde hayranlarımın beni anlayışlan karşıliicanı düşünüyorum..insan bazen kendine engel olamaz bilirsiniz..duygularımı tutamıyorum hede höde" gib bişiydi haber...

aklıma şey gelid
ümraniye sapıı yakalanınca "napiim kendimi tecavüzden alamıyorum" dediydi..[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi şunu anlayamadınız dimi
Hollywood da ve müzik dünyasında gerçekten güzel olup ün yapan biri yok. O güzelliklerin hepsi kamera karşısında ondan önce 1 saat boyunca makyajla harcanmış güzellikler. MTV de Becoming i izleyenler bi kaç defa görmüşlerdir, ne tipleri hangi ünlülere benzetiyolar.

Güzel yok demiyorum, ama ünlü ve gerçekten güzel olan yok.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

o mesela, hem ünlü hem güzel
Murray :)

Ulanm Escape from Monkey Island da bulamadım zaten, sinir nette skull yazınca karşınıza çıkar diye bi kod gördüm, ama denedim olmuyo :(

*!Coolplayer ına Murray in ses dosyalarnı kaydeder ve apartmanı şeytani gülüşüyle sarsar*[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...