Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TBC PVE Video

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Aradım böyle bir başlık ama yakın birşeyler bulamadım. Yaptığımız videoları bu topicte toplayabiliriz

İlk ikisi benden olsun

High-Resolution High-King Video (Mage-Tank POV) http://files.filefront.com/Hajnal_vs_HighKingwmv/;7065761;/fileinfo.html

High-Resolution Prince Malchezaar Video (Mage POV)
http://files.filefront.com/Prince_Malchezaar_vs_Hajnlwmv/;7063592;/fileinfo.html

[ Mesaj 29 March 2007, Thursday - 19:59 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shatterda tam olarak ne yapıyorsunuz distance monitör var bazen 4-5 kişi oluyor 23% 27% 36% wipe yedik. :o

shatterın tek cozumu raidin homojen bir sekılde dagılması. encounter baslamadan hemen once 4 tane grubun yerlerını harıtada belırlıyoruz. g1 ise zaten tank grubu. grup icindekilerinde yerlerine gore iice dagılması gerekiyor. ozellikle range dps classlar odanın duvarlarında konumlanıp en azından knockbackı yememeli ki knockbackdan dolayı ortalık cok fazla karısmasın

bunun dısında boss tamamen consumable (flask, dps pot)a bakıor. bir nevi itemcheck bossu.

+ bir adet shadow pri getırmek warlockların dpsını buyuk olcude etkiledigi icin encounterda cok yardımcı oluyor

[ Mesaj 03 Nisan 2007, Salı - 01:41 tarihinde, raistlinthewiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
güzel bi başlık olmuş
high res nasıl görüntü alabiliosunuz?

fraps ile full-size 30fps goruntu kaydı yapıorum oncelikle. sonra bu ham goruntuleri Sony Vegas 7 ile editleyip wmv formatında renderlıyorum. renderda su ayarları kullanıyorum:

Audio: 64 Kbps, 44.100 Hz, 16 Bit, Stereo.
Video: 29,970 fps, 720x480, Quality VBR 90, WMV V9 Compression.
Sosyal ağlarda paylaş

%5.7 kusur hit chanceım mevcut su an icin. buda bosslarda %12lik bir resist oranı ortaya cıkmasına neden oluyor. videoda dedıgın gıbı bircok resist gorunmekte,ama bunların buyuk bir kısmı zaten ignite dotun resistleri. birde ustune scorch build oynadıgım icin, ve videoda %250 hızlı oldugu icin, 1.5saniyelik scorch ve ignite dotlar videoda asırı bir resist rate varmıs goruntusu yaratmakta haklısın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz bende bu aralar pvp videom ile uğraşıorum

pixelleri 720x da tutmuyorum bne 1024 düşünüyorum su an

hali hazırda wmv v8 ve v9 codecleri var
v8 daha ii sıkıstıyo falan
ama ben hala daha ii görüntü ve daha az yer kaplayan bişeyler arıyorum :)
yakında paticikle de paylaşıcam videoyu biterse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...