Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reflexion Costume Party 2

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

yahu kaçırdık bayanları iyi mi?

bi de infected mushroom konseri vardı.. bak ben ne oldu anlatayım.. bütün gece ve sabah çalıştım ben taaam mı? ööle uykusuz uykusuz.. sonra içerisi de soğuk olmuş çok.. ama ben devam.. farketmemişim.. annem derdi hep "kendiliksiz misin evladım.. üşürsün" diye.. haklıymış kadıncağız.

işte, neyse.. ne olduysa artık ben üşütmüşüm feci.. infected mushroom değil infected dasaaa konseri veriyorum.. vurmalılarda tok hapşırıklar ile sert öksürükler ve nefesli sazlarda burun çekmeler.. arada sümkürerek solo da atıyorum! Her şey seyirci için..

Costume Party olayında da scotch battaniye giymiş burun kenarları ve gözleri kırmızı yaratık rolü ile girmiş oluyorum.. sağ elde sallanan beyaz selpak mendile sol eldeki tuvalet kağıdı rulosu eşlik ediyor. FIRRRRKK!! sesleriyle arkanızdan gürültülü bi şekilde gelen ve üzerine hapşıran bir yaratık kostümü bu; "infected dasaaa"

gelen yoğun ilgi üzerine devamını çekmeyi hayatta düşünmüyorum ben.. ama büyük ihtimal çekicem.. hastalığı sineye çekicem yani..

(tema adaçayı sponsorluğunda yayınlanan infected dasaaa size en yakın hapşırıkta ve tıksırıkta! özenle kaçının.. ve eve gelince elleriniz bol suyla yıkayın.. infected dasaaa yayılarak ilerleyen tek film,müzik,parti karışımı)

Reflexion Cos. Party'nin başarılı güzel bi parti olmasına geçekten sevindim. bir dahakine kalabalık bi grupla (zati tek gelinmez) gelebilirim umarım.. Çuuu Çuu Çuuu (<- Hapşırık efenkti)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...