Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

US versiyon WoW üzerine EU versiyon BC kurmak. Yada US versiyonu EU gibi çalıştırmak?

Eno

Öne çıkan mesajlar

Selamlar..

Uzuuun süredir işlerdeki yoğunlukla wow oynamıyordum.. Az önce BC aldım. Wow u kurdum, (us versiyondu bendeki), üstüne burning crusade i kurayım dedim. Fakat bu versiyon sadece eu versiyonla kurulur diyor...

US dosyalarıyla EU da oynamak için bir iki dosyada değişiklik yapıyorduk.. Fakat bu dosyalar nelerdi hatırlamıyorum.. Nelerde değişiklik yapmak gerekiyor oyunu EU versiyona çevirebilmek için?

Caaaanım burning crusade cd leri karşımda duruyor, seyrediyorum.. ühü
Sosyal ağlarda paylaş

us bc kurup realmlist i editlemek aklıma gelmedi hakkaten hiç aquila.. dl etmek te zor gerçi benim bağlantıyla..

olorin, eu versiyonun wow.exe sini edinsem yeterli olurmu üstüne bc kurmak için? yoksa komple eu install mu gerekli? sadece exe yeterli ise, bulmak kolay..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
hiç patchlnmemiş us clienta tbc kurabiliyosun mpqeditor ile ama tbc sonrası patchlerde hata verıyo bende tbc gelene kadar hep bu yontemle oynadım ama el mahkum ya EU wow client download etcen yada US tbc indirip us clientın ustune kurup devamlı us patchlerle güncelleyerek oynuyacaksın ama ilerde daha once oldugu gibi yok ispanyol dil patchi diye adamlar 2.1.0 ken EU yu 2.1.1 yaparlarsa sakatlık oluşabiliyo.

[ Mesaj 12 Nisan 2007, Perşembe - 08:58 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...