Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue talent tavsiyesi

Rock

Öne çıkan mesajlar

Konuya biraz geç nail oldum, eskide kalan bir yazı olabilir ama başlığı tamamen okuduğum için 2 3 lafta ben attırayım istedim. İmp Sap'ım hiç olmadı, bunun için partye rogue almayan adam oyunu bilmiyordur, bu yüzden o grupla da herhangi bir yere gidilmez. Mechanar Heroic son boss öncesi zaten durmadan gelen 1 4lü, 1 tempest forge destroyer 1 de 3 lü packler var. Bunlarla sap olmadan çok rahat başa çıkılabiliyor. Gerçi heroic keyleri honored yaptıkları için üstünde hala yeşil itemle heroic yapmaya gelenler yüzünden 30 kere wipe yiyoruz ayrı konu. Rogue olarak en çok para kazanan ve en çok para kaybeden bir class olduğumuza inanıyorum. Devamlı dps i maksimize etmek gibi bir hırsımız var. DPS meter'Da üstümüzdekileri görünce üste başa, talentlarına bakmadan duramıyoruz. Talent olarak 19/42/0 kullanıyorum. offhand gladiators offhandi. 305 hitim, 1800 ap ve 22 critic sahibiyim. Hit'i yiyecekler ve başka itemlerle 355'e boost ediyorum ama ap 1650 ye düşüyor. Ben sword rog için hit>AP>critic geçerli olduğunu düşündüğümden 305 hit capı yakaladıktan sonra ap ye önem verdim. Critic zayıf durumda. ama sinisterla 1600 lerede critic vuruyorum raidlerde. Raid içinde rogue'un görevine ve bossların random vuruşlarına göre dps'im değişiyor. Ama Maghteridon gibi, Gruul gibi, Tidewalker gibi Lurker gibi bosslarda ilk 4 içersindeyim. Çok mu iyi? 1. olmak gerekirken ilk 4 de değişken olmak aslında kötü ama dps warriorlar, warlocklar, mageler, hunterlar arasından sıyrılıyoruz işte allaha şükür :) Hydross'ta ise ilk 10'a ancak girebiliyorum. addleri al oraya koş buraya git derken dps haliyle düşüyor. Neyse dağıtmadan konuyu toparlayayım. Bence raidde dps biraz da boss un size takmasıyla da alakalı :) Git warrior'u al şelaleye, git mage i balon yap, beni niye durduruyosun di mi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...