Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internet Faturası [Ağustos]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

180 milyon.. babam interneti kapatıyorum dedi şu an kablonet var ankaradayım çünkü yarın dönüyorum .. son yazışlarım olabilir.. sadece bir şey sölicem telekom un allah belasını versin.[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 11 September 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
o kadar fatura gelirken dsl veya cable a geçmemen hata[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

ben enayiyim demi ?
kablo adsl olucak burda geçmicem ?
allahın unuttuğu yerde hizmet yok ki
dial up tan başka..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daha önceden forum açmıştım bu aykı zam hakkında msg yerine ulaşmamış sanırım :d
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=43189
Bu sırada lol arcane öyle bir demişsinki sanki yurdumuzun taşı toprağı kablo olsa herkes geçer kimse her ay 200milyon para ödemez bide hizmet almayıp.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl
Sosyal ağlarda paylaş

Benım annem de öyle dedi 2 ay üstüste 180 ve 190 geldı fatura,annem kapatıyorum dedi kapattı,ben gizlice kablocuları cagırdım ewe ultradan geldiler,annem bunlar kim fln oldu anne dedım bi işleri war benım odada tv yi baglıcaklar fln dedim,annem de apışıp kaldı noluoz fln die ,adamlar kabloyu bagladı ,ben anneme en son cıkarken imzayı da attırdım,adamlar gitti.. Annem nasıl olmuş die geldi bi baktı modem deişmiş kablo fln cıkıo arkadan dolanıyo,annemin artık yapabilecei bişi yoktu tabi,sadece 2 gun suratı asık dolaşmaktan başka..

P.S :Babm şehir dışındaydı o da gelince folloşa ugradı ama bişi yapmadı saolsun.. LoL :p[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 13 September 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
ben de biliyorum heryerde olmadığını
nickleri karıştırmışım bir başkası sandım prdn.[hline]fizban, 12 September 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
arcane desen uçan kuş durduramaz onu.
---------------------------------------
arcane halısahada 10 uçan kuş gücündedir hehe

kivir :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu ay kabloda son fırsat hala bir babamı ikna edemedim patlamış durumdayım üniversitede ne kadar girerim bilmem ama bıktım artık dialuptan ama[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sadbutTrue, 13 September 2003 03:28 tarihinde demiş ki:
Benım annem de öyle dedi 2 ay üstüste 180 ve 190 geldı fatura,annem kapatıyorum dedi kapattı,ben gizlice kablocuları cagırdım ewe ultradan geldiler,annem bunlar kim fln oldu anne dedım bi işleri war benım odada tv yi baglıcaklar fln dedim,annem de apışıp kaldı noluoz fln die ,adamlar kabloyu bagladı ,ben anneme en son cıkarken imzayı da attırdım,adamlar gitti.. Annem nasıl olmuş die geldi bi baktı modem deişmiş kablo fln cıkıo arkadan dolanıyo,annemin artık yapabilecei bişi yoktu tabi,sadece 2 gun suratı asık dolaşmaktan başka..

P.S :Babm şehir dışındaydı o da gelince folloşa ugradı ama bişi yapmadı saolsun.. LoL :p

yuh ulan millette ne cesaret var.ben hayatta böle bişi yapamam.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Cesaret + isyan diyelim artık bişi yapamadılar boyun egdiler, sonucta olayı acıkladım onlara da her ay 180 190 ödeyeceklerine 60 odeyeceklerının cok daha mantıklı oldugunu ve sadece başta modeme para verdigini gerisini düşünmedigini ve 3 kat hızla 3 te 1 fiyatına ınternet kullandıgımı anlatınca ok dediler ne dicekler..[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...