Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasty VIII

Magic

Öne çıkan mesajlar

Off zlorwf sn sus kart oyunu özürlü daha ifriit'e giderken yada biraz daha ileride yani oyunun basında karsına T-Rex cıkmıstı yusuf yusuf olmustun:)SOnra Trainerla silah aldın şimdi gelmiş yok Zell fln dio:)[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

lol
1.si Bonus un yanında oynarken daha Lion Heart'ı almamıştım. Hapisaneden döndüm İstanbula zaten.
2.si Bir oyunu 1 kere bitirmeden şifre kullanmam.
3.sü Kart oyununda çok iyiyimdir. Tüm GFleri yakalamadan kart oyununa girince kaybediliniyor doğal olarak:)[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
I've been waiting for this payne!
Sosyal ağlarda paylaş

Bilirim çok iisindir adam tüm GF kartlarını kaybetti lol bi de anlatıo bana son adama geldim trainerla 64923817463 ten THE END aldım lionhearth'ı aldım önüme geleni kesiourum fln dio:)[hline]MKC
EagleEye, 08 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
winxp ile tv kartından sex alabilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

bende 100 the end vardı........................
editor rulz :P
çok değişik büyüler var bakmak lazım editorlere....
çoğu dünya haritası üzerindeki draw pointlerden çıkıyo en çokda cennet/cehenneme yakın adalarda...[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Beyler bakın oyunun OFFICAL KITABI nda char.ların guclerı war mesela sen atıorum MELTDOWN buyusunu Spr ye werdın atıorum aslında werılmez sen bu ıslemı yaptıında zell 101 rıno da ıse 121 oluo yane bu seyler war ayrıca defensıvelerde herkes aynı offıcal kıtabı alıpda bı baksanız annıcaksınız zellın lımıt breakı hıc de guzel deıl bı LION HEART weya THE END weya DEGENARATOR e bakıldıında yane annıosunuz demı ayrıca Zellın canı hepsınden az kartlarada bakıldıında Zellın kartı pek ıı deıl yane deneyın kardesım ayrıca Lancelot kardesım THE END buyusu war yane oyunda bulunuo :) sen eger gece gunduz oynarsan benım gıbı bulursun yahu ben sıze soyluom benım dedıım gıbı oynayın we Zell ı almaın ayrıca kıme sorarsanız sorun Zell her zmn gucler bakımında stats bakımından zayıf kalıo[hline]
Nefret,gegen des Denken in unterschiedlichen Klassen,Das Hassen der von Kulturen und deren eigenen Rassen,Nefret die daraus folgende Wut die Jahre gart und ruht,Ansehen zu müssen wie Lügen wachsen wie eure Brut,Nefret,ist der Würgreiz gegen die Autoritat die es verseht Wie es geht wie man sich mit den Fahnen im Wind dregt,Nefret nach unten treten und nach oben zu buckeln,Intrigen zu verbreiten um an der Titte der Macht zu nuckeln
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...