Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasty VIII

Magic

Öne çıkan mesajlar

eger ztn levl atlamassan ılerde sana ıı ıtemler werıolar lvl dusuk dıye eheuh 15. lvl da cok aksar ama 15.lvl ıle oyunu bıtırdın mı peqı yane bıtıremessın oyunu bıtırmen ıcın mınımum 90.lvl olmasınkı lıonhearth ı haywan gıbı cakasın[hline]
Nefret,gegen des Denken in unterschiedlichen Klassen,Das Hassen der von Kulturen und deren eigenen Rassen,Nefret die daraus folgende Wut die Jahre gart und ruht,Ansehen zu müssen wie Lügen wachsen wie eure Brut,Nefret,ist der Würgreiz gegen die Autoritat die es verseht Wie es geht wie man sich mit den Fahnen im Wind dregt,Nefret nach unten treten und nach oben zu buckeln,Intrigen zu verbreiten um an der Titte der Macht zu nuckeln
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bıde ztn sen kacıncı levelsen yaratıklarda ona gore gelır mesela sen 3.lvldasın ruby dragonu oldurukne eheuhe cok sacma oldu eheuıeh ruby dragon we 3. lvl neyse ıste ruby dragonda 3. lvl olarak karsına cıkıo yane hepsı senle aynı lvlda cıkıo omega weapon harıc o omega weapon adamı oyundan bezdırıo ıste[hline]
Nefret,gegen des Denken in unterschiedlichen Klassen,Das Hassen der von Kulturen und deren eigenen Rassen,Nefret die daraus folgende Wut die Jahre gart und ruht,Ansehen zu müssen wie Lügen wachsen wie eure Brut,Nefret,ist der Würgreiz gegen die Autoritat die es verseht Wie es geht wie man sich mit den Fahnen im Wind dregt,Nefret nach unten treten und nach oben zu buckeln,Intrigen zu verbreiten um an der Titte der Macht zu nuckeln
Sosyal ağlarda paylaş

karakterin gücünün levella pek ilgisi yok. junctionları güzel ayarlar ve silahların upgradelerini yaparsan. benim statlarımın çoğu 200 + idi hpler de 6000-9000 arasında dolanıyodu. ve 15. levelda da gayet güzel bitiriliyo oyun. tek kasan o leveli koruyabilmek ;)

ultima weapon çok kasış evet. baya bi guide neyin okuduydum onu kesmeden önce. zaten oyunun en sonuna doğru aldıydım onu.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Grudge kurban 15.lvlda oyunu bıtıremessın cunku ultıma weapon denen adam bı wuruo tum adamlarına 9998 wuruo ama kesıntısız tum adamlarına we eger lvl 90 fln olursan daha ıı olursun ayrıca o kadar dusuk lvl ıle Cotoplepas Ruby Dragon we tabııkı Ultıma Weapon,Omega Weaponabı bunnarı nası kestın ohom hom ben oyunu 9 kere bıtırdım ama yane hıc bu kadar dusuk lvl ıle bıtırmedım uhuu huuu bak benı gaz yaptın[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ama ultıma buyusu warsa bılemıorum tabı ama belkı olabılır ama Ruby Dragonu kesmek cok zor emınmısın 15.lvlda bıtırebıldııne cunku abı ztn bazı sılahları upgrade yapmak ıcın lvl ının fazla olamsı lazım yane nası annamadım sen bana bı yaz olmassa bende bı deneyem cunku en az lvl 25 olmassan Revolver Mornıng star fln onnarı alamıon sen yaz abı deneyem ha bıde ztn hıc lvl atlatmassan bıle ıllede lvl 15ı gecer yane tabıı yapmısta olabılrısın ama wallah ben hıc 15.lvl ıle bıtırmee calısmadım heeueuh :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

enc. none alıyosun ve genelde bosslar dışında kapışmıyosun kimseyle. partiyi sürekli en düşük levellı elemanlarla kuruyosun. squallın leveli biraz yüksekti gene diğerlerine göre. 20 küsür falan olabilir hatırlamıyorum çok oldu ama genelde 15. level civarıydı diğer karakterler ondan eminim. bi de bilimum walkthrough a bakarsan da zaten görürsün bunu nası yapcaanı. yoksa ben de level kasıyodum soora biyerlerde okudum düşük levelin iyi olduğunu baştan oynadım harbiden de öyleymiş.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Dusuk lvl ii ama 50 ye kadar bvende bı yerde oyle okudum hatta onun kıtabında okudum FF8 offıcal dergısınde okudum oyle yazıodu lvl50 den sorra lvl atlamak ıı deıl oda ıtemler ıcın mesela 50 ultıma buyusu fln alıosun ama dedıım gıbı revolverı almak ıcın bıle lvl 25 weya 30 olman lazım we ztn o sılahların ıtemlerı lvl ıle orantılı ama tabıı abı herkesın kendı taktıı wardır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç düşük level kasma taraftarı değilim ilk sefer için, gayet süfer adamı olmak istiyorum oyunun. Level'ı bilmemneyi herşeyi abartı tutmaya çalışmakla eğlenicem ilk başta.

Demek o lamp o işe yarıyormuş, az sonra girip hemen açıyorum.

Draw'lı oynuyorum ben zaten, düz vur geç mantığıyla bir anlamı kalmıyor.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

eed gorulduu uzere gff8 offıcal strategy kıtabında da dusuk levl buyuler war mesela sen lvl 15 sın rakıbınde ona gore gelıo buyuler flnda dusuo ama yınede cok lvl atlamaınkı ılerkı bonuslar gelmıo mesela 3. cd de fln lvl 75 fln olursanız bı cok bonusu almassınız ayrıca tum cardları we GF lerı alın cunku ewa gıbı skıllerın acılması ıcın lazım ayrıca ne cok levl atlaın ne az mesela oyunu bıtırdıınızde lvl 99 deılde lvl 98 olursanız omega weapon death buyusunu arasıra kacırıo bı bugdur buldum nıahahah[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyunu bıtırdım lvl 21 le eed harbı baya ıı oluomus heueeh bı kac dene ıtem bulunca harbıden sılahlrı alıosun fakat bı akc dene wurus yapamıosun DOLPHIN BLOW gıbı tawsıye edemıcem ENC. NONE yapıosun paso ama fenayontewm deıl[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben tam oyunu bitirdiimde bizim adam lvl 99 zell ile irvine 90 lardı gurup seçimini ise kesinlikle irvine ve zelli alın birde lionheartı bulun başka hiç bişeye grk kalmadan birde şu limitbreak büyüsü adı neydi unuttum onuda aldınızmı iş bitti[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ciddi anlamda lvl 15 ile bitirmek imkansız ben lvl 50 lerde bile son bossu indirememiştim 2. oynayışımda lvl 99 olunca tabe barizz çook raat olmuştu ama lvl 15te oyunu bitirmek imkansız be abi ben psxte bitirdim eğer pcde farklıysa bilemicem...[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

mesajları okumadım ama bu oyunun kitabını yazacak derecede yutmuş biriyim
iyi junctionla level20 adam 9999 koyar çok rahat
eğer baştan biraz işi sıkı tutarsanız ifrit'i alana kadar bol bol draw ve level up la giderseniz kolay oluyor oyun

bu arada bir ara oyunu sırf demolarda ss almak için oynuyordum 200 tane falan biriktiydi silindi sonra...
son demo muhteşem zaten[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Lancelot_, 07 September 2003 16:30 tarihinde demiş ki:
son bossu indirememiştim hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------

son boss oyunun en kolay rakibi
çünkü sizi öldüremiyor sadece canınızı 1'e indiryor..
sizi öldüren bir saldırısı varsa da ben görmedim[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

o son boss kolayda elde lionheart varsa kolay o yoksa baya bi kasıyo yane bana öyle geldi hem o son boss 4 tane yaratık yane lionsız ben geçememişmtim lionlı ise 3 4 lb de bitti.[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

kaçak şöyle bi okudumda helal olsund edim valla bu oyunu böylesine oynayan 2 kişi bilirim sen ben galiba :P başkasını görmedim yani peki bişey sorcam
ifriti alırken seçtiğin zaman bişeyi değiştirmiyo dimi?
40 dk fln olayı[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

Abı basta ıfrıtı aldıında son 10 sanıe kala yenebılırsen daha fazla experience alıon bu bır ıkıncısı Zell oyunun en kaba tabırle soyle dıyem en karızma fakat en dandık char.ı Rınoa ya Double buyusunu werığ de oyle deneın bı de ayrıca oyunun en ıı char.ı kesınlıkle Rınoa Str we Spr we Mag zell den fazla gerısı aynı ayrıca BEN GECEN GUN LVL 25 IRVINE LVL 29 SELPHIE LVL 33 SQUALL bıtırdım yane bıtırılebılıo ayrıca son omega weaponun adam oldurcek buyusu war ultıma buyusu fln war ztn ben omega weaponu flln tel wurusta ındırıom :) THE END buyusuyle bılmıenler warsa soylıım THE END buyusu bossları ortadan kaybedmee yarıo Selphıe nın Lımıt Breakı[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm dandik değil iyi kullanırsan süper oluyor...
ben oyunun sonuna kadar yanımdan ayırmadım 3.char da ya rinoa oluyordu ya quistis...
limit break'ında kafa göz girişiyor iyi junction yaptıysan çok güzel adam indirir...
şu da önemli junction ettiğin gf'ler de adama devamlı güç katıyor..
zench fiziksel bir karakter yani ben büyü koymadım ona..gf'leri diablo,ifrit,brothers,shiva,bahamut'tu
yani iyi karakter kötü karakter yok
iyi kullanılan ve kötü kullanılan karakter var
senin oyun tarzına göre değişir tabi[hline]Grim Fandango Turkish Fan Club
Sosyal ağlarda paylaş

Gurubum boyuna aynıydı irvine,zell,squall dım boyuna ama selphienin the end diye büyüsümü varmış lam mükemmel hiç bilmiyodum.Ben defans için zelli kullanıyorum healer olarak boyuna mega pot[mega pot de,ilde hane bahamut kardını bi pora dönüştürüyozya o] felam atıyodu irvine squda attacktı pulse armorda ii yarıyo walla sonra ha babam hu babam lionheart.Ama dur mrk ettim bi selphieye bakem[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunu Rinoa ve Zell ile bitirdim eğer grubunuzda Zell yoksa oyunu baştan oynamanız gerekir bence(çok komik şeyler yapabiliyor) Kötü karakter yok oyunda. Zell'e Dergilerle Limit Break öğretebiliyorsunuz. Valla Zell son öğrettiğim hareketi yapabilirse 10.000 civarı dmg koyuodu(Squalın limit break aşmış zaten ondan hiç bahsetmiyorum:)) Bakın şu komboyu kimse durduramıyor. Squall'a bu canı dolduran şey varya adını hatırlamıyorum onu verince(ability oluo) + Aura açınca elinizde Lion Heart varsa okarşınızda duracak adam yok(Heroda açtınızmı:P)[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
I've been waiting for this payne!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...