Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acaba hastamı?(sultan papağanı)

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

ama ben kanarya sevmemki aslında böyle bir akvaryum kuracaktım ama sevebileceğim bir hayvan istiyorum siyam kedisi alayım dedim ev müsait değil kedi köper vb. için bende kuş alayım dedim ama bu üç tür arasında kararsız kaldım Cennet , Sultan , Muhabbet...

büyük ihtimalle sultan alacağım ama hala düşünüyorum bu ay içinde karar veririm :)
Sosyal ağlarda paylaş

hmm iyi olabilir aslında biraz araştırma yapmam lazım muhabbet kuşları hakkında ne biliyim papağanı eğitince yanından ayrılmaz sevebilirsin falan diyorlar özellikle cennet için ama bakımıda zor olabilir muhabbet kuşu daha mantıklı geldi birden nedense :) beyaz yada yeşil bi muhabbet kuşu :) yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim :) fistan sana son bir soru daha orta düzey bir akvaryum kurmak ne kadar patlar ortalama?sen baya bir ilgilisin balıklara gördüğüm kadarıyla sorayım dedim oda aklımdada...
Sosyal ağlarda paylaş

bence de en temızı akvaryum eger kedı kopek icin ev musait deilse..yanlız bıyerlere aılecek gıtme durumunda ya onlar da gıdecek ya da yemlıyecek bırılerı bulunmalı evde o kadar..hemde senı dınlendırır..ayrıca hayvan besleme duygularını da tatmın edebılır gıbı gelıyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...