Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black&White

Maleboge

Öne çıkan mesajlar

abi bu oyunu bulmam lazim Emüle falan da varmidir ve hizli inermi bana cok lazimda bu oyun hayatımın oyunu diyebilirim bu oyun harika bir oyun Bak sindik 2. bolumdu sanirim bi tane kos koca bi kaplan var (sanırım kaplani secince kaplan maymunu secince maymun ineği secincede inek cikiyordu) onun yanina gitcen konuscaksin onla sonra o buyuk yaratigin yaninda 1 sehir var Oranin butun ihtiyaclarini karsilicaksin ve o insanlar sana inanacak ve sana tapmaya baslicak Sonra gidiceksin gene konusacaksin Orda 3 tane mal Gemici var muzikle sana ne istediklerini anlatacak Onların işini halledecen falan filan Sonra bir wortex acılacak ordan giriyorsun ve 3 uncu bolume geciyordun öle hatırlıyorum HATTA surayı cok iyi hatırlıyorum Bizden buyuk yaratığı şimşek çarpıyor sonra yanina gidip Heal büyüsü yapıyordun orası cok hoşuma gidiyordu ama nedense hayvana balik tutmayi asla ogretemedim (: şans işte neyse umarım yardımcı olmusumdur[hline]Kekliği hö?...
Sosyal ağlarda paylaş

Erutan, oyunun SADECE ilk başını anımsıyorsun... İlerisi inanılmaz eğlenceli idi.

benim de unutamadığım anım, titanlardan birini iyilik tasmasıyla kente bağlamıştım ve diğerini eğitiyordum - tuvalet falan. Kentteki de köylülerle beraber tarım ürünleri taşıyor ve yardım ediyordu falan filan.

Bi ara bir baktım ki benim titan ortada, köylüler çalıyo bu oynuyo... Hatta michael jackson hareketleri falan yapıyor... Çok gülmüştüm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...