Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

quamor

Öne çıkan mesajlar

Simdi bu sarkilarin remix lerini yapan dj lerin kullandigi programlari bilenler varmi?
yani bende evimden sarkilarin remixlerini kafama gore yapabilirmiyim bilgisayarimda? yapabilirsem hangi en basit programla ? ayrica en kullanisli varsa bildiginiz program cd si veya internetten cekebilecegim bi adres rica etsem yazarmisiniz?
Tsk.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ricardelamasha, 27 August 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
ayrıca dj lık mıxer olmaz turntable yada denon lazım

bu kadar engin bilgiyle buralara yazmaman lazim euheuheuhueh

´baba senin araba yada tofas kullanman lazim´ demis oluyorsun bir ustteki cumleyle

turntable kullanman falan lazim degil, turntable in tek olayi cd deki sikistirmadan yoksundur, devami gelen ses verir, a notasi basilip 1 ila 4sn araslarinda duyuluyorsa cd de 2.nin sonunda yokolur turntableda sonuna kadar duyulur.. hatta hi-fi kavramida high fidelity yani asil muzige olan yuksek sadakatten gelir

neyse dance e-jay tamamen yeter, ama mix yapmak icin sample arsivine ihtiyacin vardance e jay in arsivleri var 40cd ben yazicioglundan 50 ye almistim 8 tane bozuk cikmisi bi daha adamai bulamamistim

neyse tekrar geri donelim :) remix arkadaki ritmi ve hizi degistirmektir buda sample gerektirir senin sample edinmen lazim[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi cahilligimi af buyurun ankarada nerde bulabilirim bu cd lerden? yani yarin kalkip bi muzik markete gittigimde pardon bana bi Dance E-Jay programinin cd si lazim sizde bulunurmu diye sordugumda karsimdaki kisi api$ip kalmasin ? nerden bulcam ben bu cd yi bide fiyat lutfen? biraz yardimci olun yaw plz. ayrica dance e-jay i netten demosunu cektim cok basitce kullanisli bişi ama daha guzel olabilir. neyse sorulara donelim ?
tsk simdiden.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...