Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Ben bugün 3X05 e kadar izledim. Bu 3.gün. Biraz ara vermiştim akşam üstü. Devam edicem az sonra.

3x04

Galactica'nın cylon saldırılarına mağruz kalıp, bir anda Pegasus'un çıkışı imba oldu. Adama, buraya kadarmış dediği anda ağlayacak gibi oldum. "It's been a honour" dediği sahnede göz yaşlarımı tutamayacaktım. Eheh.

Sosyal ağlarda paylaş

Allah kahretsin tüm hayatım karardı. Sokayım ya :( Ekşisözlükte yanlışlıkla bir spoiler okudum.

OF ULAN OF!

Saul Tigh yazdım bakalım ne demişler karakteri hakkında diye. Kendisi favori adamımdır. Mesaj aynen şöyle.
"biraz laf kalabalığı yapmam lazım, ki spolier kısmı lak die belli olmasın. uyaran arkadaşlara teşekkür eder ve özür dilerim.
cylon"

Bir şey yok sandım ama son şey bitirdi beni. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Alcadras said:
Allah kahretsin tüm hayatım karardı. Sokayım ya :( Ekşisözlükte yanlışlıkla bir spoiler okudum.

OF ULAN OF!

Saul Tigh yazdım bakalım ne demişler karakteri hakkında diye. Kendisi favori adamımdır. Mesaj aynen şöyle.
"biraz laf kalabalığı yapmam lazım, ki spolier kısmı lak die belli olmasın. uyaran arkadaşlara teşekkür eder ve özür dilerim.
cylon"

Bir şey yok sandım ama son şey bitirdi beni. :(
ahaha yok rahat ol iyi sallamis adam
ama tigh ile ilgili onemli spoilerlar var okumaya devam etme yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oh my jesus fucking christ! az önce bitirdim 3.sezon finalini.

spoiler

arkada çalan müzik, ve 4'lünün ayrı ayrı geminin karmaşası içinde yürüyüp odaya girmeleri. süperdi süper. hiç tutturamadım görünce şaşırdım çok. sam'den hiç şüphelenmemiştim. sadece başkanın avukatını gözüm tutmamıştı o kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

Başıma ne geliyorsa spoiler okumaktan geliyor. Bizdeki de peygamber sabrı değil ya. Spoiler yazısına tıkladım, 3 sezonu bitirdim nasılsa diye. İnsan bölümünü yazar. Açar açmaz direk şu yazı çıktı karşıma.

4.sezona ait bir spoiler

Cally'e yazık oldu.

Ben böyle iradenin. Kendimi kontrol edemiyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...