Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash mx

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
sitemin girişine bi flash la hazırlanmış butonlar koyuyorum da butona mesela on pres get url http://www.paticik.com/forum
diye link verdigimde bazen tıkladıgımda 1 tane explorer acıyo bazen 2-3 bazen 4-5 tane acıyo
sadece 1 tıklamaya böle oluyo nedenini çözemedim tam
sitemin ftp si acıkken bu sekilde oluyo(ama dedigim gibi belli bi sayı yok bazen 1-2 bazen 4-5..) .

ftp kapalı iken tek bi sayfa acıyo(sorunsuz calısıyor yani) biraz denermisiniz acaba sizde sorun cıkıyomu eger cıkmıyo ise ben artık onemsemicem bu sorunuda sizdede cıkıyo ise başım arıcak gibi..

birde nasıl çözebilecegimi bilen varsa bi anlatırsa cok makbule geçicektir thnx[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bu arada hazır flash girmişim ilk flash videom u sunarım
aslında üstünde bi saat harcayıp baya güzelleştirebilirim ama daha frame ne scene ne derekne yaptıgım bişi
Story1[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
zaten uğraşmadım
frame falan ne oluyop derken elle hemen çiziktirdim bişi falan
ama planlarım baya fazla yani olabildigince geliştiricem kendimi baya bi heves ettim busefer :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...