Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28Eylülde Altkemancıdaki Black Metal Day!

DarQeR

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar 28eylulde altkemancıda black metal day yapılacaktır.3turk grubu sahne alıcaktır.bilet fiyatı 4milyondur.daha fazla bilgiyi ilerleyen gunlerde ileticem sizlere...[hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.
It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

suanda dier gruplari bilmiorum ama eskiden benim caldıım grup cıkıcak.zaten onlar haber werdiler banada.Nefastum suan tek bildiim grup ogrenince daha detaylı aktarıcam.[hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:
Bırakın abi DarQeR ile müzik konusunda tartışmayın yutar sizi. Adam müziğin ters taraftan tikisi olmuş eharf.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bu adamlar cover mi yapar? Yoksa kendi sarkilari mi var?
18 yas olayi kesin vardir. O yüzden hiç kasmayayim ben..[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

moribund yok.kesin konusmiim ama yoktur.bahadırın kaprisini cekemez bizimkiler heralde.evet kendi sarkılarıdır butun grupların.yas sınırı olmaabilir eger erken saatte olursa yane muhtemelende saat 4gibi falan olucak sadece 16yas sınırı olabilir belki.kesinlesince haber weririm.[hline]Mirage, 20 August 2003 10:06 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj DarQeR tarafından 16 September 2003 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir önceki black metal günü iğrençti. ilk başta serpent isimli bir heavy grubu çıktı insanları ısındırmak için, ama dinleyici kitle "bi black çalsalarda kendimize gelsek", "yaşasın naziler" gibi laflar söyleyince terkettim ortamı.
"yaşasın faşizm" diyen gerizekalılardan hoşlanmıyorum napiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...