Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe-Az Alkmar

tellos

Öne çıkan mesajlar

ya feneri kötüleme çabası içerisinde falan değilim. ben istanbul'daki maçına da gidecektim ayrıca gittiğim maçları da olmuştur. o yüzden benim fanatikliğimi ya da türk düşmanlığımı falan tartışmayın burda boşuna bilen bilir. ben burda sadece istediği zaman gol atabilen bir fenerbahce için yorumlar yaptım. bunlara da katılıp katılmamak sizin özgür iradeniz.

phyx. orda demek istediğim de finrod'un anlatmak istediğimiş sanırım. o yüzden öyle bir çelişki var gibi görünüyor. hiçbi takım istediği zaman gol atamaz derken demek istediğim böyle bir takımın olmadığı, oldugunu düşünürsek yenilmesinin teknik ve teorik olarak imkansız olduğudur.

ama finrod'un dediği gibi 2-0 dan 2-2 lere getirmek istekli oyun oynayarak bişeyler başarmaksa olay, bunu her takım zaman zaman yapabilir ve yapıyor da. zamanında sadece gs fb bjk değil diğer tüm anadolu takımları da belli dönemlerde çok istekli ve arzulu futbol oynayıp maçlar çevirmişlerdir.
ama istediğimiz zaman gol atabiliyoruz deyince iş farklı anlaşılıyor. bi istiyoruz bi istemiyoruz der gibi komik.

ayrıca finrod son mesajındaki gibi laf salatası yapma arkadası neysen osun işte, kendi kasma mantık konusunda. beni de ne kadar fanatik tanırsan tanı. tın...
Sosyal ağlarda paylaş

söylediğim bu kadar basit bir şeyi hala anlayamamış olmana şaşırmakla beraber son olarak şunu söyliycem:İstediği zaman gol atabilen bir takımız derken tabiiki her istediğimiz an gol atıcaz demek değil o zmn her maçımızı en az 10 farkla kazanmamız lazım oyle degılmı?benim o lafla söylemek istediğim diğer takımlara nazaran daha rahat golü bulabiliyor olmamızdı.ki bunu 3-5 macı değerlendirerek söylemiş değilim.hala anlayamadıysan sana başka söyliycem lafım yok.benim ve takımım hakkında istediğin şeyi düşünmektede serbestsin bu konuya başka msg atmiycam iyice cılkı cıktı cunku...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...