Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master of Puppets

OUTLIFE

Öne çıkan mesajlar

Güzelim Konuyu ne yöne saptırdınız.
Arkadaş yazmış Şarkının sözlerinin türkçesini bilen varmı diye?
Siz Metallica Kritiği yapıyosunuz.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

konserlerde de frantic ve stanger ne biçim sırıtıyo zaten diğerlerinin yanında. oooof of.
black'cim bilmediğim konulara mesaj atmam ama bildiğim konuda herkes bana karşı bile olsa hala yazarım baara baara :)[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Grim Fandango Turkish Fan Club
felsefe yapmaya çalışan aptal kızlara hayır!!
Grindcore hardcore'un alt türü diildir. Death metalin alt türüdür.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 13 September 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
Ben kınamıyorum.. hatta ben elli yasinda gelmis hala daadaddaaaaa helll fuckkkkk falan bagiran tipleri kınıyorum. bence esas dinleyici kaybetmek istemeyen, maddi ve populetire kaygısı olanlar bu tip gruplardır. metallica dediginiz insanlar toplulugu belli yası gectikten sonra hissettiklerinden oturu daha bir durgunlasmistir vede birazdaha soft rock ve atta bazen jazz ve popa kaymıstır. peki yapamazlarmıydı gene i fuck this i fuck that i fuck every schoolgirls.. falan diye sarki bence hic sıkıntıda cekmezlerdi yapmakta. fakat adamlar hissettiklerini yaptılar ve eminim bunun bir risk oldugunu sizden bizden iyi biliyolardı.. fakat bu yolu tercih edip kendilerinden bir noktada taviz vermediler. ama nedir tabi insan güruhu '' yoh kardeşim methalliha taviz verdi kendinden böleee fuck you mother fuchker die cigirmiolar'' dedi.keza muzikalite eksik degildir gene metallicada.. tarz degismistir. ha diceksinizki insan 50 yasina gelipte hala fucccckkkk youuuu motherfucker die bagirmak isteyebilir. valla ne diyim olabilir tabi..:)[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.

+1000
aabi kesinlikle haklısın aqma bi tek 50 yaşında madaaafakaa die baarmak isteyeni de dışlama istemeyeni de ayrıcaaaaa
metallica kolay sıkıyosa CoD dinle kadar saçma bi ibare görmedim o zmn sen de CAnnibal Corpse Dinle o kesmedi mayhem emperor Venom Satyricon dinle... yani böyle bişi olamaz ve hala türler arasına keskin çizgiler çekmeye çalışmanın anlamı yok... yok nu imiş yok bokmuş püsürmüş taam dinleme hatta nefret et ama sammimiyetle yapan adama ne olursa olsun saygı göstermelisin SAYGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIı[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

outlife master of puppets ın konusu uyuşturucu dur. uyuşturucu yu eleştiriyor. türkçeye çevirmek şarkı sözlerini o kadar gerekli ve doğru bişi değil herkes farklı yorumlar. birine sorsan master of puppets tanrıyla dalga geçio bile diyebilir bu sözleri okuyunca ama konusu uyuşturucudur.
bunu yazan varmıydı bilmiom okumadım threadi fazla.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca kanımca mevzu metallica nın tarz değiştirmesi değildir zaten. tek ve tek bir sebebi var bu kadar eleştiri almasının underground olmaması artık herkes bilio metallica yı vede her taz dinleyen dinlio.. eee nooluo böle olunca bu sefer gençliği çocukluğu metallica yla geçmiş adam dioki fuck metallica ..bu tarz populerliği kaldırmıo işte hepsi bu.. İron maiden bi şekilde bu kadar ünlü olsa kimse bakmaz gözünün yaşına fuck off çeker.. Bence bırakın artık bu ezik muhabbeti metallica taviz verdi falan. çok ezik muhabbet.[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.

[Bu mesaj Numb tarafından 16 September 2003 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu ağır müzik sidik yarıştırması nedir ya ? gelin kolaysa frederic chopin dinlede müzik kültürünüz artsın biraz lol[hline]Feel so good, I feel so fine
Sosyal ağlarda paylaş

yani metboy böylede bir yaklaşım var işte. haklı arkadaş. ama müzik kültürünüz artsın konusuna katılmıyorum. klasik müzik dinlemeyen adamın müzik kültürü azmıdır. yada sadece klasik müzik dinleyen insanın müzik kültürü çokmudura gider bu..
ayrıca şunuda belirteyimki klasik müzik çok statik bir müziktir gelişmesi yenilenmesi yeni bachların gelmesi söz konusu değildir. keza insanlarda devamlı şunun mozart yorumu diye bi senfoniyi dinlemek istemeyebilir. fakat klasik müzik kesinlikle gerekli ve güzel birşeydir amenna. ama dediğiim gibi müzik kültürünüz artsına gelirsen olmaz o zaman :)[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre doğru düzgün emek gösterilen çok az müzik türü vardır. mesela günüzmüz popçularına bakacak olursak sadece sesi güzel veya çirkin olan biri çıkıor arkada 60 kişinin enstrümanlarıyla şarkı sölüyor. bi de rock&metal tarzlarına bakalım bir iki örnek verelim. metallica --> 4 kişiler işte kendi müziklerini kendileri yapıolar. şu an aklı yerinde olupta şarkı söyleyebilen herkes önüne koyulan sözleri iyi veya kötü söler. ama az kişi şuna beste yap denildiğinde oturup çok gzüel besteler yapabilir. işte bu az kişiler bence klasik ve rock&metal tarzında yoğunlaşmıştır. ya da çok uçtum ben.[hline]Feel so good, I feel so fine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 16 September 2003 17:55 tarihinde demiş ki:
bana göre doğru düzgün emek gösterilen çok az müzik türü vardır. mesela günüzmüz popçularına bakacak olursak sadece sesi güzel veya çirkin olan biri çıkıor arkada 60 kişinin enstrümanlarıyla şarkı sölüyor. bi de rock&metal tarzlarına bakalım bir iki örnek verelim. metallica --> 4 kişiler işte kendi müziklerini kendileri yapıolar. şu an aklı yerinde olupta şarkı söyleyebilen herkes önüne koyulan sözleri iyi veya kötü söler. ama az kişi şuna beste yap denildiğinde oturup çok gzüel besteler yapabilir. işte bu az kişiler bence klasik ve rock&metal tarzında yoğunlaşmıştır. ya da çok uçtum ben.[hline]Feel so good, I feel so fine

+2 sin cnm.
hatta ben bunun üst noktasını söliim düşünce bazında.
bence şu anda nasıl biz mozart bach diyip ayağa kalkıp büyük müzisyenlerdi büyük kompozitörlerdi diyorsak. bundan 100 sene sonrası için ayağa kalkılıp alkışlanacak adamlardan bazıları veya çoğu rock&metal&jazz ve türevindeki müzisyenler olacak gibime gelio.[hline]Love is an act of blood and i'm bleeding.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...