Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçını kestir!

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

neden öğretmenler saçını kestir demekten hoşlanırlar? okulun ilk günü beden öğretmeninden uyarı aldık. ne sinir bişey bu? millet kafasını saçla başla kılla bozmuş. tamam her yerin bir kuralı olabilir. ama uzun saç ne sorun çıkartır ki? neden böyle? böyle kurallar olmak zorunda mı? öff bea saçım o kadarda uzun değil ama bu öğretmenler!! hem kızlar okula hergün makyajla geliyorlar![hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet okuldayken en çok sinir olduğum olay o idi..
Herhangi bir standartı yok mesela erkek öğrencilerin saçları kulak memsi hizzasını geçemez vs diye adam görüyor o anki ruh haline göre karar weriyor.. Kızlar hep öyledir.. Erkekler kravat takar kızlar ne kravat ne de flarlarını takarlar kızlar makyaj yapar takı takar erkekler en fazla saat takarlar ne bileklik ne de başka bişii... Kızlar yazın çorakpsız gezerler erkekler o kumaş pantalonun altında pişerler :) Ama ünv. gidince geçiyor sabret[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bugun ki diyalog:
-ne bok yersen ye git babanı ara alsın seni ne biliyim ama seni bu saçla görmiyim koridorda
-sieee(hayalimdeki dialog :P)
-peki hocam(acı gerçek :P)
ama yinede kestirmeyi hiiiç düşünmüyorum :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu uzatmışışın uzatmamışın konusu değil. benim saç da uzun değil geçen sene millet nasıl geliyordu. biz bu sene bire geçtik diye mi ne herifler üstüne geldikçe geliyo(hazırlıktan bahsetmiyorum bile. :hrr: ) bugğn sabah sıraya girdik. nasıl becermişlerse yazın açılış töreni hazırlamışlar. iki saaat orda bekledik. tam sıradayken salak ingilizce öğretmeni bayan gelmiş:
"oğlum ne bu saçlar! kendini nerde sanıyosun"
"dün vakit bulamadım hocam, bugün kestiricem"
"3 ay boyunca nasıl vakit bulamazsın! nasıl bahane bu!"
aslında insanın içinden defol git sen okula takıp takıştırıp derse değil de defileye geliyosun da benim saç mı batıyo demek geliyo ama. desen ne olcak.
sonra 3. ders müdür herkesi topluyo "üzerimize basarak" saç sakala dikkat edin diyo. komikti bugün aslında :D
Sosyal ağlarda paylaş

:hrr:abi ne kadar salak bi kural ya!?:hrr: noolcak ben saçımı haywan gibi ortama dağıtıp gezsem!?:hrr: arka sıradaki adam tahtayımı göremiycek?:hrr: düzenmiş alala ya gidip biraz etrafa baksın varmı düzen her taraf çöp millet okuldan sıvışıyo benim saçım birilerine giricekmide uzun olunca zararı olsun!?:hrr: şu kural bi kalksın ayaklarıma (e yok çokmu aşaa indik :p) yada en azından sırtıma göğüsüme kadar uzatıcam sırf gıcıklık olsun diye:hrr:... bide şöyle bi olay var, geçen sene saçım baya bi uzamıştı okul sırasında oh be okul bitti artık son 2 3 hafta yazında uzatırı-... öğretmen son 2 haftada kestir diye tutturdu!:hrr: yani bu gıcıklığına diilmi?:hrr: biz orda dersi falan bırakmışız bu tutturdu saçını kesmessen yok yazarım diye...:hrr: vede bunu gidip başka ülkeden birine soruduğunda "hönk!? duyduğum en salakça şey" cevabını (tabi türkçe almadım böyle orjinal gönderdiler:-P) alınca gelde utanma...:hrr:e öyle ben şahsen utanıyorum millet ahaha lol mantığa bak dicek diye.. disiplin bu şekilde sağlanıcaksa kızlar niye istedii şekilde geliyo?:hrr: saçını topla... e tamam bi şekilde bizde toplarız çok ısrar ederseniz yane şimdi bizi bozar falan gibi şeylerde çok gıcığıma gider, moda değişsin o zmn kardeşim!:hrr: kızlar topluyo öğretmen gidince açıp dağıtıp ooh...:hrr: biz kesince yerine bantlamaya falan kalksak noolur?:hrr: bant bonusu oluruz:hrr:... biliyorum iyice saçmaladım ama çok kızdım işte:hrr:... bu arada bayan arkadaşlar lütfen yannış anlamasın bi gıcıklığım falan yok gıcık olduğum şey bukuralları koyarak kadın erkek ayrımı yapan fosiller :hrr:[hline]trees and I are one
Qal, 19 August 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
ayarlarımdan giriyorum imzanız değişti diyor. bakıyorum gene eskisi gibi : (
edit: özür dilerim değişiyomuş : )
abuzittin, 18 August 2003 01:48 tarihinde demiş ki:
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

amanın smiley faciası..

bizde ise feci bir rahatlık vardı, herkes saç sakal serbest bir biçimde geldi
ancak yarın öyle olmayacak ;) yine de ben saçımı kestirmeyi düşünmüyorum hadi topsakalı kestik ama..[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de durum bu.
İnsanlar fiziki görünüşleriyle değerlendirilir...

Okula gittiğim yıllardan bi gün müdür beni odasına çağırır ve başlar konuşmaya:
-Saç
-Sakal
-Bıyık
-Anarşizm
-Komünizm
-Milleti para vermemeye örgütleme
-Devamsızlık vs. vs.

Hepsine bi laf bulup oturttuydum herifi koltuğa.
Ertesi gün de kafayı 0'a vurdurup(Ustura),sakal bıyık traşı cillop gittiydim sırf tepkimi belli etmek için.
Ondan sonra kimsenin saçıyla uraşamadılardı.

Yönetmeliği bahane ederler bu tip geri kafalılar ama yönetmelikte öğrencinin saçıyla başıyla uğraşın gibisinden bişi yazmaz.

Ondan sonra okuldan attırmakla tehdit eder böyle tipler."Yaaa,daha önce kaç kişiyi bu yöntemle attırdın söyle de ona göre şikayette bulunayım." deyince dt. olup susup kalırlar.[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

abicim var ya onu yapmak yese inadına uzatcam uzatcam sonra bi gün vücüdmdaki TÜM kılları aldırıp gitcem karşılarına bakalım o zaman napıyolar, ehuehu ayrıca a tribute to steve-o from jackass ama kafaya koydum toplucam saçları o zaman napçaklar bakalım[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirluin, 15 September 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
:hrr:abi ne kadar salak bi kural ya!?:hrr: noolcak ben saçımı haywan gibi ortama dağıtıp gezsem!?:hrr: arka sıradaki adam tahtayımı göremiycek?:hrr: düzenmiş alala ya gidip biraz etrafa baksın varmı düzen her taraf çöp millet okuldan sıvışıyo benim saçım birilerine giricekmide uzun olunca zararı olsun!?:hrr: şu kural bi kalksın ayaklarıma (e yok çokmu aşaa indik :p) yada en azından sırtıma göğüsüme kadar uzatıcam sırf gıcıklık olsun diye:hrr:... bide şöyle bi olay var, geçen sene saçım baya bi uzamıştı okul sırasında oh be okul bitti artık son 2 3 hafta yazında uzatırı-... öğretmen son 2 haftada kestir diye tutturdu!:hrr: yani bu gıcıklığına diilmi?:hrr: biz orda dersi falan bırakmışız bu tutturdu saçını kesmessen yok yazarım diye...:hrr: vede bunu gidip başka ülkeden birine soruduğunda "hönk!? duyduğum en salakça şey" cevabını (tabi türkçe almadım böyle orjinal gönderdiler:-P) alınca gelde utanma...:hrr:e öyle ben şahsen utanıyorum millet ahaha lol mantığa bak dicek diye.. disiplin bu şekilde sağlanıcaksa kızlar niye istedii şekilde geliyo?:hrr: saçını topla... e tamam bi şekilde bizde toplarız çok ısrar ederseniz yane şimdi bizi bozar falan gibi şeylerde çok gıcığıma gider, moda değişsin o zmn kardeşim!:hrr: kızlar topluyo öğretmen gidince açıp dağıtıp ooh...:hrr: biz kesince yerine bantlamaya falan kalksak noolur?:hrr: bant bonusu oluruz:hrr:... biliyorum iyice saçmaladım ama çok kızdım işte:hrr:... bu arada bayan arkadaşlar lütfen yannış anlamasın bi gıcıklığım falan yok gıcık olduğum şey bukuralları koyarak kadın erkek ayrımı yapan fosiller :hrr:[hline]trees and I are one
o zaman yarısını okurum yarısını okursam yarım ferepe mi olurum yada fer mi olurum

peki o kadar :hrr: arasında :-p nın suçu nedi?[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

Böhööööö (yarasına basılmıştır)
Uğraşmiim diye kestiricektim bugün gittim okula hocalar laf ettiler benimde inadım tuttu kestirmiyorum
zaten bi çocuk gördüm bizim dönemden saçlarını flm topluyo o kestirinceye kdr dokunmam bu saçlara :j[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 15 September 2003 20:12 tarihinde demiş ki:
abicim var ya onu yapmak yese inadına uzatcam uzatcam sonra bi gün vücüdmdaki TÜM kılları aldırıp gitcem karşılarına bakalım o zaman napıyolar, ehuehu ayrıca a tribute to steve-o from jackass ama kafaya koydum toplucam saçları o zaman napçaklar bakalım[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
soon we'll sleep

Valla abi bütün kıllarını alıcan jackassde yaptıkları gibi sonra bi pardesü giyecen sapık gibi gidecen böyle açacan müdüre: "Olmuş mu?"[hline]Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 15 September 2003 20:12 tarihinde demiş ki:
peki o kadar :hrr: arasında :-p nın suçu nedi?[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?

lol.. abe o bana yamuk yaptı dil çıkardı oturttum orta yere :D[hline]trees and I are one

Sosyal ağlarda paylaş

şu saat itibariyle saçımı kestirmiş bulunmaktayım. moralim çok bozuk. 4 aydır saçını kestirmeyen adamın haline bakın siz. ataşehir lisesi beden öğretmenine selamlarımı gönderiyorum! [hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.[hline]

[Bu mesaj trikeratops tarafından 15 September 2003 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...