Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kendi kendine konuşmak yararlı mı?

trikeratops

Öne çıkan mesajlar

said:
_Sir_Lancelot_, 15 September 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
O kim bilio musun "Ak sakallı dede" :)[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?

lol bi anda gözümde selçuk erdemin karikatürleri belirdi bu ak sakallı dedeyle ilgili rofl :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Sir_Lancelot_, 15 September 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
said:
stigmata, 15 September 2003 19:29 tarihinde demiş ki:

Çooook uzun zamandan beri nete ilk defa baktım, artık takılmıyorum bile..

Elan kapandıktan sonra bıraktın shard dewam etseydi herhalde ömrünün sonuna kadar nette kalırdın ne zman görsem adam onlineydı yaaa:)

Arada sırada nete girde sohbet edelim bi de ankaraya filan gelirsen görüşelim (snn'e sölielim bi toplantı daha yapsın :P gerçi paticik warken gerek yoq ama LOL

Öptüm Lucius'cum

Sir Lancelot[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?

Kardeşim benim, valla haklısın. Açıkçası Elan' ın kapanması vesile oldu. Hayatımda köklü değişikliklere gittim. :)

Kısmetse birgün Ankara' ya gelirsem en az senin kadar bende görüşmek istiyorum.

Kendine iyi bak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bence yararlı şahsen ben sinirlendiğimde kendime yüksek sesle sakin ol derim baya iyi gelir ayrıca bağırmakta içimdeki tüm stresi atar örneğin bi ara taksimde meydanın ortasında metronun yanındaki ambulansın tam arkasındayken sinirimden RÖAARGH şeklinde baarmıştım ambulanstaki adam deli galiba die bakıyodu :)[hline]The secret of success in life is for a person to be ready when his opportunity comes: DİSRAELİ
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi kendine homurdanmak ve konuşmak delilik belirtisi değildir. Kendi kendine iki kişi konuşur gibi diyaloga girmek manyaklıktır. Şizofreni oluyo biraz :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Kendi kendine konusurken Ingilizce konusun. Ben oyle cozdum Ingilizce olayini. Yoldan gecenler de yabanci zannediyorlar. :D[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...