Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle bir konu açmak istemezdim ama...

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Bence ılımlı davranmalısın ve kibarca bu yaptıklarının hoş olmadığını belirtmelisin ama büyük ihtimalle o an'ın werdiği dumurla arkadaşlar böyle bişey olmadığını belirtip bide seninle alay etmeye çalışacaklardır (kız psikolojisi) ozaman bişey deme salla gitsn gıcık oldukları bi kızla çık flm ;)[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 15 September 2003 02:38 tarihinde demiş ki:
Bulundugun şehrin en pahalı cafe , bar vs vs sine götür...

Sonra hayvanlar gibi yiyp için , sonra arkın seni cebinden arasın sen heen gelicem de çık git bir dahada onlarla görüşme

ahah çok güzel oluo...[hline]Image is everything, so play with it.

Admin @ Ultimazone

Ya çok özür dilerim konu ile alakasız ama bikaçgün önce yaşadığım bir olay geldi aklıma =) Ortaköyde şu osuruktan çaybahçesi türünde şeyler warya orada oturmuş okey çeviriyoruz okuldan ark.larla buluşmuştuk. Yan masadaki 4 kişiye 48 milyon hesap çıkardılar 2 tane nargile gördüm ben bikaçtnede kola mola warsa herneyse.. Parayı ödeyen çocuğun yüzünü görmenizi isterdim ama onun yerinde olmak istemezdim çok kötü birşey yahuuu

Bak cidden güzel yöntemmiş kızlara yap eğer uslanmıyolarsa =DDDD[hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 15 September 2003 02:38 tarihinde demiş ki:
Bulundugun şehrin en pahalı cafe , bar vs vs sine götür...

Sonra hayvanlar gibi yiyp için , sonra arkın seni cebinden arasın sen heen gelicem de çık git bir dahada onlarla görüşme

ahah çok güzel oluo...[hline]Image is everything, so play with it.

Admin @ Ultimazone

bu kadarda gattar olamyın yahu[hline]Metall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 15 September 2003 02:51 tarihinde demiş ki:
Gençler bi benim yazımı okuyun valla bence.

Tam tecavüzcü coşkuna benzemiş ya yazışım.
Huheuhe.
Git saldır demediğim kalmış...[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

ehehe yok abi öle yaparsın sonra cezaevine ordada tecavuzden içeri girenleri pek iyi karşılamıyolar valla....

En güzeli herkesin içinde rezil edecen...[hline]Image is everything, so play with it.

Admin @ Ultimazone

Sosyal ağlarda paylaş

eğer onların seni sevdiklerini senin bilmediğini sanıyorsa, git onların tanımadığı güzel bir kız arkadaşından rica et sevgilin rolünü yapsın gidip bu arkadaş grubunla tanıştır kızı o zmn belki vazgeçebilirler. hem zararsız olur.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun ikisinide bir kafeye davet ettim ve ikiside geldiler oturduk baya konuştuk ve baya eğlendik ama birşeyi farkettim ikisi yanyana iken tam birbirlerinin zıttılar ve konu ne zaman ilişkiye gelsi bir diğeri a derken diğeri taa z diyor yani kafam iyice karıştı...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yani hernekadar birbirlerine cok uzak gibi görünselerde tersten bakarsan dip dibeler :)

2sini aynı anda idare ediver sende zaten onlarda biliyorlar birbirlerini :P
cumartesi birisi ile pazar dieri ile takıl çarşambalarıda 2si ile birlikte[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

soulbringer bence ikisiylede çık fakat ikisinede bunu diğerine söylememelerini sıkı sıkı tembihle. Daha sonra ikisinede aynı yere randevu ver aynı saatte. Git bir köşeden gizlice izle bunları aynı yerde bi 15-20 dakka beraber beklettikten sonra ( ikiside seni beklediğini söyleyemeyeceklerdir o yüzden yan çizerler) Sonra git yanlarına yaa işte böyle akıllı olun de ve ikinizide terkediyorum de nihahaha şeklinde bir gülüşle ortamdan ayrıl.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

eğlen tabi ki! ikisiyle de çık. estelin dediğini yap gerçi hababam sınıfı taktiği ama olsun :D

bir gün biriyle öbür gün öbürüyle çık. tembihle hiç kimseye söylemeyecksiniz bir süre diye söz al :)

tabi eğer güzellerse :) ikisi de güzelse ne güzel eheh yok güzel değillerse salla zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...