Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ımdaat virus !!!

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Beyler acele yardıma ihtiyacım olduu icin buraya yaziim dedim. Nette dolanırken bi anda virus bulundu temizlensin mi die soru cıktı tmm dedim ve bi pencere acıldı... Web sitesiydi acılan sey ve ben salak gibi kapadım onu.. Sonra fifa oynamaya basladım.. Ekranı birascık asagı doru cevirdim ve bi anda renkler bozuldu... Ekranın yukarı tarafları maviler yesil, asagıya doru duzelmekte mesela su an pencerenin yarısını turuncu deil mor goruorum.. Asagı taraf ise normal pls help me !!?!?!?[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

olm senin ki bişeymi bea.benim virüs tam muhabeetti.
mesela attım bilgisayarıma çift tıkladın açılan pencerenin altında
sırıtan bi kafa,fare,klavye, çöp adam gibi abuk subuk şeyler çıkıodu.sona çözünürlüğü kendi kendine oynuyodu.renkler deişiodu.geçen gün klavye kendi kendine iş yapmaya başladı flashgeti falan sildi diabloyu açtı.sona biostan bateri sesleri gelmeye başladı ritmik şekilde seninki hafif.
ve ben hala format atmadım ayrıca virüs programlarıda kullanmam :D[hline]napem alaala imza bulamadım :-)
Sosyal ağlarda paylaş

bnde bisi sorabilirmiyim yaa bnm arkadas bilgisayara norton ve internet security 2003 kurmustu kurmus fln sora monitorun kosesi sararmıs 1 iki gun sora da coktu bu cokme norton la ilgili olabulu mu bi de o sararma nedendir ??*???

[Bu mesaj Bertone tarafından 16 September 2003 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...