Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KoRn New Single!

arcane

Öne çıkan mesajlar

bu arada alternative metal demek grunge+metal demek, climb, blindside gibi. korn hardcore kardeşim nesini inkar ediyosunuz[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Disappear, 07 July 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
molpedin varmi ?

Sosyal ağlarda paylaş

abi dur nerde gördüm kornun kendi röpörtajında biz hardcore uz diodu.. dur bulcam nou allah alah nerdeydi..[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

buraya girioruz 2. pragrafta korn un nu-metal oldugunu okuyoruzx ve bu anlamsız tartışam bitio.[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

bu işin biraz içindeysennu-metal diye belli bi türün olmadığını anlarsın zaten. korn'un türü new school hard core + hiphop vokal zaten biz buna rapcore diyoruz"[hline]http://www.frp-tr.net
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
molpedin varmi ?

Sosyal ağlarda paylaş

zevkler ve renkler diye bi laf vardır...
asıl benim numetalin akım değil tür olduğunu sanan bir kişiyle muhattabım olamaz....
ayrıca korn'un türü zevk ve renk konusuna girmez, bir grubun türü zevk veya renk gibi herkese göre değişmez, korn = new school hard core'dur.[hline]http://www.frp-tr.net
molpedin varmi ?
GoD-FoR-Sa-KeN'dan 27 July 2003 22:52 tarihinde bir kızla tanışırken söylenebilecek altın söz:
Yalarım denir sonrada güzel bi tokat yenir... kutluyoruz...
Head, 25 July 2003 11:39 tarihinde demiş ki:
ben bi kere tükürmüştüm böyle öyle bi madde çıktıki anlatamam sümük ile balgam arası bişey
bide büyük böyle acıttı dedim beynim mi koptu geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Ey infected :)
yaw sen bence konuşma yeni salak kadrosu hariç türkiyenin en sağlam black metal gruplarından birinin adını nick olarak kullanıosun sonra da korn konusunda ahkam kesiosun
korn hiç bi zaman hardcore olmadı ama bu onun kötü olduğu anlamına gelmez sadece bio hazardla (benim gözümde tabi) boy ölçüşemez
sen muhtemelen craddle of filth opeth dinleyip black dinlediini sanan özenti ve piyasa arkadaşlardansın yanlış anlama o gruplara lafım yok ama bi mayhem venom satyricon ne biliim bi emperor dinlemeden black metal dinliom deme infected gibi bi grubun ismini de aazına alma ha belki şimdii diiceksin ki ben o grubun yeni üyelerinden biriyim...
diilsindir belki ama eğer öyleysen sana ağız dolusu küfür ederim çünkü o yeni bebeler o grubun adını kullanıp yangından mal kaçırır gibi salk bi albüm yapıpı grubun ismini trademark ettiler hepsi bokunda boğulsun...[hline]Virando costas ae mundo
Orgûl hosamente sôs
Glori Antiga, Volta a nôs
Sosyal ağlarda paylaş

Eyw. Divine piyasada böyle çok "velet" var ama bu veletlik yaşla değil müzik bilgisiyle alakalı... bilmiosan konuşma bak mesela ben acaip sevip dinlememe rağmen ne klasik ne jazz hakkında yorum yapmam ancak sağlam yorumları okurum en fazla yazana saygılarımı iletirim....[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada sadece merak bu piyasanın ne kadardır hangi nitelikle içindesin yani grup üyesi(gitarist bassist vokla vs..) dinleyici yazar vs.[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

allahım ya dumurötesi oldum ya nickime bakarak blackci olduğumu sanmak gibi bi salaklığı gerçekleştiren insanoğulları da varmış... söylüyorum NICKIMIN ESKI VEYA YENI INFECTED'LA HICBI ALAKASI YOKTUR!!! infected diye bi grubun varlığını öğrenmeden önce de bu nicki kullanıyordum (breathless kiss on the lips of melancholia'nın en sağlam türk black albümü olduğunu da söylerim bu arada), her nasıl slayer nicki slayer dinlendiğini belirten bir gösterim değil de avcı demekse, benim nickimin anlamı da hastalıklı demektir, bilmiyorum ingilizcen var mı???
cradle ve opeth dinlediğimi söylemenden dolayı seni kutluyorum, müthiş bir sıkma yeteneğin var, forumdaki diğer mesajlarıma bakarsan genel olarak rock'ın her türünü dinlediğimi görürsün. tür konusunda ise artık size bişey demiyorum, korn siz ne tür istiyorsanız öyle olsun.[hline]http://www.frp-tr.net
molpedin varmi ?
GoD-FoR-Sa-KeN'dan 27 July 2003 22:52 tarihinde bir kızla tanışırken söylenebilecek altın söz:
ben bi kere tükürmüştüm böyle öyle bi madde çıktıki anlatamam sümük ile balgam arası bişey
Sosyal ağlarda paylaş

... yorumsuz
yine de belirtiim craddle ve opeth dinlediini tahminettiimibelirttim ve onlara edilmiş laflar sırf seniniçin değil o tip insanlar için geçerli
ok "hastalıklı" arkadaşım hadi usmuşun ne güzel daa fazla konuşup da sanacevap hakkı doğurmiim[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Satyr, 28 July 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Bu arada sadece merak bu piyasanın ne kadardır hangi nitelikle içindesin yani grup üyesi(gitarist bassist vokla vs..) dinleyici yazar vs.[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler (ve cici bayanlar yazmak isterim ama cici bayan kalmamis) kendinize gelin.

Satyr senin burdaki insanlar hakkinda ileri geri yorum yapip onlari suclamaya hakkin yok, infected i ben uzun suredir biliyorum, ve adam hic oyle butun gun Opeth falan dinleyen biri degil, dinledigi sarkilar degisiyor surekli, ac Paticik FM i bak, varsa Infected in bi mesaji. Onu birak senin en ozenti gencliktensin sana laf atmiyom sadece bilmek istedim, ulan laf atmissin iste daha ne!

O zaman sen de mitolojik bir yaratigin ismini almissin yikil karsimizdan diye sana bagiralim biz? Nasil olur severmisin?

Tartismanizi mantik cercevesinde ve birbirinizin kankaniz olmadiginizi hatirlayarak devam etmenizi rica ediyorum, yoksa kilidi vurucam konuya.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 29 July 2003 16:37 tarihinde demiş ki:
Onu birak senin en ozenti gencliktensin sana laf atmiyom sadece bilmek istedim, ulan laf atmissin iste daha ne!

burda neden bahsettiini anlamadım ya neyse mecalin var sa anlat veya nei kastettiini quote et

bi de nick konusunu suçlamadım infected nickini görünce dellendim ve açıklama yapınca üstüne konuşmadım yani müdaale etmeni gerektiren bişi yok ama istiosan et alakadar etmez[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

müziğin ne derece içindeyim: gitar çalıyorum. volfi'nin de dediği gibi müzik zevkim sürekli değişiyor olabilir, özentilikle alakası yoktur, rock'ın her türünü dinlerim, ruh halime göre punk da dinleyebilirim grindcore da.[hline]http://www.frp-tr.net
molpedin varmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

abow mtv de çaldı şimdi, şarkı güzel melodik olmuş beğendim ben vala, klipte gayet iyi bence yorumlara gelince, gitarlar özellikle hoşuma gitti benim, jonathan sanki biraz kilo vermiş gibi, sakal da yakışmış ama önce munky e benzettim ben :P hiphopcı fieldy ye oturmak yakışmamış, somebody someone daki gibi olsun isterük :P munky ve head bence zaten doustan karizma adamlar :P david de süt arkada kalmış öyle :P :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

aaa ben klibi görmedim nası adamlar dümdüz çalıo mu yoksa konu fln war mı( ikinci bi freak on a leash klibi beliom hastasıyım o klibin)[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada infected kusura bakma tamamen yanlış anlaşılmadan dolayı o konudaki nefretimi sana kustum cidden sorry yani özel msj göndermedim ki bazı arkadaşlar hata yapıldığında özür dilenmesi gerektiini anlasın die...(lafımın bu topicle alakası yok)[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...