Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

enteresan bi icq sorunu

Antean

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar hani şu kablodaki proxy olayı falan bi yere kadar onu da geçtim artık yeni bi soruna ışınlandım.. benim icq çalışan bi proxy kullandığımda iyi güzel hani online oluyo ve o anda online olanlar da görünüyo listede. ama işte sorun sonra.. saatlerce dursa da online görünmeye devam ediyo icq ve tabi ilk açılışta online olan adamlar da. ama işin aslı offline olmam. ne mesaj atabiliyorum ne bişiy... 3-4 tane ayrı icq sürümü denedim hep aynı sorun.. ya durup dururken noldu anlamadım da ne gözel giriyoduk proxy toplaya toplaya. firewall flan demeyin zaten 5-6 aydır falan çift firewall kullanıyorum onlarda bi sorun yok eminim. ha bi de yeni bi sorun daha başladı. şu icqgo da kafasına göre bi açılıyo bi açılmıyo. bazen "eksik dosya" falan tarzı hata veriyo da buna rağmen yine de bazen açılıyo falan garip bişiy valla. neyse sorun veya çözüm hakkında bi fikri olan varsa da paylaşırsa çok makbule geçer valla
ha bi de noolur format falan demeyin zaten sql den c++ a falan onca program yüklü valla kuramam bi daha bunca şeyi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...