Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardchase

sadbutTrue

Öne çıkan mesajlar

Strato gitarım için hardchase nerden bulabılırım ya , baktım 2. ellere fln 80 euro dedı adam baktım fender ın kalıtelı bı tanesı war 200 euro dedı.. 0 ına max 100 euro werırım ve nerede bulabılecegımı da bilmiyorum ,taxim in altını üstüne getırdım nerdeyse..Acaba kendim mi yaptırsam başında durarak??[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ikinci el düşünürsen bence daha iyi(ucuza kaliteli şeyler bulabilirsin). bende (aslında klasik için ama) hardcase var 60 milyona aldım ama baya iyi (tabiri caizse öküz gibi)[hline]Elros Lúinwë
Lord Nimphelos Lúinwë
Est Sularus Oth Mithas; Onurum Hayatımdır
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hardcase bulmak kolay ama saglam bişi düşünüorum, benım de gıtar ıbanez rg ipx1570L japon yapım, yani ben de bı ıbanez alsam case cok saglam olacak ama yok, original fender buldum 180 euro dedı adam, ibanez ı olsaydı alırdım belkı ama bılmıorum..

Tanıdık derici de yok ki :)[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıldır çalıyorum ama elektro yu yeni aldım klasik kastım baya bi ,almışken saglam bişi alim dedim gittim aldım webcam olsa cekerdım fotosunu yollardım,ama bilirsin belki demir tozlu siyah ve strat kasa klasik ..ibanez işte lol[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

Saol,
Bu yaz almanyadaydım , butun yıl elektro ıcın para biriktirdim, 1500 euro etti ailenin de katkısıyla, 1000 euro su gitara gitti, 250 euro processor e ve 250 de marshall amfi aldım 30 wattlık , processor de digitech aldım.. Sonra geldım işte allahtan sorun olmadı gumrukte.[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...