Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

News: Dream Theater new album - Train Of Thought

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Albumun aksilik cikmazsa 11 kasimda cikmasi planlaniyor, bakalim heyecanla bekliyoruz...

Track list de asagidaki gibi olacakmis, bakalim belki daha album cikmadan bazilari kazaaya duser. Arada kontrol etmek lazim

As I Am
This Dying Soul
Endless Sacrifice
Honor Thy Father
Vacant
Stream Of Consciousness
In The Name Of God

Ayrica cd universe den pre-order imkani da var. meraklisina duyurulur...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, bi turne olacak yeni albumleriyle birlikte. Yavas yavas belirliyorlar tarihleri. Ocak ve subatin yarisi doldu. Ben nisan fln gibi turkiyeye gelirler diye tahmin ediyorum ama benim acimdan ne kadar iyi olur orasi tartisilir. 1.ci konseri kacirmistim ve 2. cisinide oss yuzunden kacirirsam deliririm heralde.... hayirlisi...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

ben kesin giderim gelirlerse öss falan dinlemem 1 geceden ne olacak,
lotr we matrix 3 e de gidicem ehhe.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

wah!
birinci konserden sonra öğrenmiştim bu amcaları iyi oldu busefer kaçırmam mutlaka izlerim :)

geçen sene bir arkla olan muhabbet;
ark- abi DT geliyormuş BGM ye!
ben- yaa olum salla esas ben geliyorum BGM ye ehuhe
a- olum öyle değil konser verecekler aşmış grup (buradan sonra DT yalanmaya başlanır)
b- vereceklerse verecekler ne yani bana mı verecekler?

bu cümleden sponra arkadaş dumur benden de DT kültürünü tanımamaya devam :)[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk gelisleri süperdi. 2. kere gelirlerse, muhtesem olur.
Ama bu kadar yakin zamanda gelmezler bence. daha 1 yil oldu canim. :)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...