Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Paticik Cup =o= IV [Managerzone]

Fistan

Öne çıkan mesajlar

The Paticik Cup =o= I
FC Antalya United
The Paticik Cup =o= II
Prekazi United FC
The Paticik Cup =o= III
Hörü

Bakalım kupanın 4. sünü kim kazanacak?

Bütün katılımcılar kendi ücretlerini öder.

Katılmak isteyenler ve diğerleri için buraya mesaj atabilirsiniz.

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 01:56 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Düşüncem yine Jedi - Fistan şampiyonluk kovalar..

ben akuma nameless mumu sliphatos qaniel soulless göztepe (pati nickini bilmiorum kusura bakma)

3. lük kovalarız..

diğer arkadaşlarda doğal olarak eskisi gibi olmaz gelişmeye devam edecekleri için bu yukarda yazdığım 8 arkadaşın arasına girmeye çalışır..

Umarım para yuzunden çok kayıp vermeyiz..
Sosyal ağlarda paylaş

Dün takım adına ciddi radikal kararlar aldım.. Alt yapımı kapatma kararına vardım.. MZ forumlarında açıklamışlar altyapıdan edeceğin kar, ödeyeceğin paranın altınada neredeyse..

Emekliye ayrılacak oyuncumu 50 EURO dan kakaladım bi tipe ..

350.000 EURO ya 7 Şut 6 paslaşma 6 oyun zekası 4 top kontrol 4 hız fln bi eleman aldım 30 yaşında..

7 Tane gereksiz futbolcu transfer Ettim 2 takım çıkarıcam bu sayede..4 ünü takımdan atıcam maaşlarının ödenmemesi için bu sayede Hazırlık maçlarına 7 kişiyle çıkıp doğal olarak haftaya 10 hazırlık maçı sığdırabilicem .. kısacası haftada 15.000 euro gibi bi ücret ödeyip. 150-200k arası gelir elde etmiş olucam.. Takım genel olarak yeterli .. Pascal Edur sezon sonunda Emekli olacak bu haftalarda gelen gelir ile Pascal Edur'un yeri doldurulucak.

Ligde Liderin 4 puan gerisinde 3. nünde 7 puan önündeyim Liderin Haftaya Çarşamba Çorumspor deplasmanında puan kaybetmesi durumunda son hafta ewimde lideri yenip şampiyon olmayı hedeflicem eğer puan kaybetmesse 2. liğim garanti.

2. Olacağım için div3.20 ve div3.21 deki 2. ve 3. sıraya maç teklifleri yaptım takımlarını tartmak adına Bugun 2.yle maçım var derken bi baktım dün liderliğe yükselmiş Eskişehir takımı fakat grup liderlerinide 3-1 lik skorla rahat geçtim oyun geneline bakılırsa

Valla şu parayı yatırıp Paket almam fln beni oyuna 2 kat bağladı
Sosyal ağlarda paylaş

bende para yatirmisken bu en ucuz pakedi aldim , oyuncumun lig macinda kacirdigi golu gorunce almasaydim dedim.
bu paketlerde canli izleme ozelliginin disinda neleri kullanabiliyoruz baska ?

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 18:23 tarihinde, perfi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

alt yapı illaki lazım bence ya. forvet-kaleci transfer olmalı tamam. ama orta sahada tam istediğin gibi hemde türk bir futbolcu bulman çok zor. mecbur kendin yetiştiricen. 18 tane alt yapım var. 2 sezon sonra hepsi as kadroya yukselıcek. hepsi as oldukdan sonra 6-7 sezon kadar bende kapatıcam alt yapıyı. forvet-kaleci yetiştirdiklerimi satıcam. orta sahadada işime yaramayanları satıcam. diğerleri kadromda işe yarayacak. rahat 6-7 sezon geçiricem. yükselişe geçen ekonomimlede az ve öz transferler yapıcam inş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...