Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yarin okul war..

thanatos

Öne çıkan mesajlar

Bugünün yarını var ve okulun otoriter çok bilmiş gıcık öğretmenleride var eh benim arkadaşlarım bilirler şu lafı eskiden her sabah geldiğimde şu lafı ederdim

Gerçek Cehenneme Hoşgeldiniz öyle bir söz oldu ki bu Pazartesi günleri ciddi şekilde selamlaşmadan önce bu söylenir olmuştu sınıfta hatta dışarıya kocaman bir şekilde

GCH! diye graffittide atan arkadaşlar olmuştu eh tanrınız eğerki varsa yardım etsin diyorum son sene başa beladır...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 September 2003 14:59 tarihinde demiş ki:
sınavlarda da bitiren niye çıkar anlamam, yahu belli etme bitirdiğini, hocayı kıllandırmadan kopya ver sağa sola, ne biliyim işe yara, kopya vermesen de eğer erken çıkarsan hoca kıllanır, kolay yapmışım der, erken almaya kalkar kağıdı falan. ooo olmaz ki böyle.

yarın okulumu görmeye gidiyorum yeniden, ilk kez mezun olarak okul zamanı gideceğim. bi garip oluyor insan be. peeh, içten içe bakıp onlardan biri olmak vardı derken, ezziiikleeer eziikleeeer zil çaldı girin dersinize zhauahuahua şeklinde dalga geçeceğiz ehe[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

Tamamen aynı ya..

Eheh sana kolay gelsin bizde yarın milleti gıcık kaptırmaya gidioz yaşasın sadistlik ne saçımı kısalttırdım nede sakalı kestim (orman kaçgını gibiyim gerçi yakışıklı bir orman kaçkını :) ) nede forma olacak eheh böle derslere gireriz filan biz hiç kasmadan odtü boğaziçi yaptık filan paso trip yapcaz
* Sadistçe bir gülüş atar *[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
CaPuLeT, 06 September 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
Merhaba komutla paperdoll u nasıl açtırırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 September 2003 14:59 tarihinde demiş ki:
sınavlarda da bitiren niye çıkar anlamam, yahu belli etme bitirdiğini, hocayı kıllandırmadan kopya ver sağa sola, ne biliyim işe yara, kopya vermesen de eğer erken çıkarsan hoca kıllanır, kolay yapmışım der, erken almaya kalkar kağıdı falan. ooo olmaz ki böyle.

yarın okulumu görmeye gidiyorum yeniden, ilk kez mezun olarak okul zamanı gideceğim. bi garip oluyor insan be. peeh, içten içe bakıp onlardan biri olmak vardı derken, ezziiikleeer eziikleeeer zil çaldı girin dersinize zhauahuahua şeklinde dalga geçeceğiz ehe[hline]BURAYA ÇÖP DÖKEN EŞEKTİR !

Evet yaa.Bu sayede baya bi aldım senden.Hatta dışarı çıkıp camdan verdiğin de olmuştu :) Fizban yarın görüşürüz :)
Neyse yarın 40. dönem kal mezunlarıyla görüşmek üzere...
Not:Yıllıklar çıktı beyler.Ben aldım perşembe günü.Baya güzel olmuş...[hline]ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 14 September 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
Benim binbir zahmetle uzattigim saclarimi okuldaki hicbir guc kestirtemez. Son senem diye dokunmazlar gerci, ama olsun. elletmem...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall

heheh ben de kestirmedim saçları bakalım nolucak. ya nolucak son sınıf+7.ci senem okuldaki. bişi demezler heralde. ama akalları kestirdim ona yanıorum :(
herneyse, son defa okulumun ilk günü (sayılır,üni.yi saymıyorum işallah girersem tabe o da hehe) 8 ay sonra (1 mayısta bitiyo bizim :D )lise bitmiş olucak(işallah) vay bee.

aman okul açılsın da yawaş gitsin biraz yaa![hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KHaRoN, 14 September 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
Benim binbir zahmetle uzattigim saclarimi okuldaki hicbir guc kestirtemez. Son senem diye dokunmazlar gerci, ama olsun. elletmem

İşte beklenen, özlenen, savaşçı ruh. Aynı durumdayız, yaşasın uzun saçlı öğrencilerin direnişi ![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 14 September 2003 20:36 tarihinde demiş ki:
istanbulun kurtuluşu 9 ekim miydi? galiba hmm.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?

6 ekim

cok leziz bir gun[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 14 September 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
said:
Craven, 14 September 2003 21:08 tarihinde demiş ki:
allahım saçlarım gitti kuş gibiyim kafam üşüyo.okuldan nefret ediyorum şerefimle oynasınlarki ilerde belime kadar uzatıcam saçımı[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

allah kahretsin bende aynı durumdayım craven..Benimde gitti saçlarım,tabi-i caizse tavuk k.çı gibi oldum...
Ah ulan üni e bir gideyim örecem saçlarımı uzatıp![hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.

Oha ben de aynı durumdayım, uyurken saldırıya uğradım ben.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

hersey yıne baslıyor dımı kufurler her sabah hocalarla davasma sonra sınavlar ama ınankı bu gunlerı arıcaksınız keske lıseye gıde bılsem yarın keskı cıkıslarda kız ıcın kavga edebılsem arkadaslarımla ahhh aahhh ne gunlerım gectı beeeeee lısede[hline]Metall
Sosyal ağlarda paylaş

ehe sabah erkenden gittim 2 saate yakin bahcede agac gibi bekledik.. arkadaslar geyik vs. ozlemisim walla ama sonra siniflara gidince birden icimi sıkıntı basti dersler geldi aklima oss geldi daraldim ciktim eve geldim :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim. ve Pet bolumu istiyorum.
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...