Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaraya 1 maç seyircisiz oynama cezası..

malik

Öne çıkan mesajlar

tuncaya ceza verilmesini beklemiodum bile geçen sezon bir oyuncuya verilmiş 3 maç oynamama cezasını nedensiz 0 a indiren bi ülkedeyiz nede olsa tuncay takılır kendi kafasına göre sonra çıkar özür diler herşey halloldu denir...
Saha kapamaya gelince doğru karar ama bakalım 23 nisanda kadıköydeki maçta olabilicek olaylardan sonrada böle güzel karar vericeklermi bunuda görecez
Sosyal ağlarda paylaş

TFF uyelerinin ve milli takimlarda calisan cogu kisinin ayni slogani cogu kez bagira bagira mac sonunda kullandigini dusunursek ceza verilmez.

bugun guzel bi yazi vardi gazetede..

mac bitmis.. gozlemciler gitmis.. hakem gitmis.

kimi neyi tahrik ediyor tuncay? taraftariyla seviniyor.

birakin bunlari , harbi birakin.
Sosyal ağlarda paylaş

2 olayda yanlıştır(gazte başlığı) sen bir prof oyuncu olarak ozellıkle medyanın yanında ne olursa olsun azından cıkıcak her kelimeye dikkat etmek zorundasın biri 101 yıllık biri 103 yıllık tarihleri olan takımlar kimse buna dil uzatamaz ozellikle prof bir oyuncu,milli takımda oynayan bir oyuncu hiç yapamaz çok büyük bir yanlıştır ve cahilliktir çıkıp özür dilese neye fayda sanki o sözler söylenmedi hiç bişeyi deiştirmez bu herkez haddini bilmeli
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda fazla buyutulmedi bile, sporcu dedigin adami ornek alirlar, sen fenerbahce'nin "genc yildizi" diyerek lanse edilmis futbolcususun, sokakta cocuklar kendi kendilerine "tuncay, tuncay ve goool" diye bagirarak futbol oynuyor tabiki boyle davranislarda bulunmamasi lazim ama onun yaninda ligimize baktigimizda kac tane ornek futbolcu varki Tuncay onlardan biri olsun?

Biraz Tuncay'in daha cok Turkiye'nin ayibi gibi. Milyon tirajli gazete'ye "onlara bindik" diye baslik atilirsa, Tuncay'da milyonlarin onunde "onlara bindik" der tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ülkemizde Sahada Hakem dövüyor futbolcular
Ülkemizde Sahada Yöneticilr Futbolcuları dövüyor
Ülkemizde Hakemlerin soyunma odası basılıp dayak atılıyor
Ülkemizde taraftarlar futbol yüzünden Polislerimize saldırıyor.
Ülkemizin başbakanı konuşmasında "LAN" diyor
Ülkemizde Futbolculara binilmiyor bizzat annesinden girip bacısından çıkıp .. cinsel tercihleriyle yargılanıyor.
Ülkemizin Stadyumlarında Taraftar kimliğiyle giren bikaç densiz Taraftarların cebinden Paralarını , Cep Telefonlarını çalıyor.

En kötüsü ülkemizde Tribünlerde CİNAYET İŞLENİYOR

Ve bunların arasından artık türk tribünlerine 50 yıldır mal olmuş bir sevinci taraftarıyla paylaşan tuncay yargılanıyor.hiç bir gözlemci yokken. Hiç bir galatasaraylı futbolcu , yönetici yokken..

Ben futbol oynadığım dönemdede basketbol oynadıım dönemdede bunların kat kat fazlasını yaptım ha profesyonelmiydim basketbolda evet profesyonel oynadım ve saha içinde yaptıklarım maç sonrasında yaptıklarım bunlarn kat kat fazlasıydı.

Ha futbolu sadece Istek Vakfı Acıbadem'i temsilen oynadım profesyonel diyemem ama orda bile yaptıklarım bunun kat kat fazlası
Sosyal ağlarda paylaş

trasty ne zavallı bi adamsın ya. bizene senin basket maçlarında yaptıklarından. çok da tın yani ona buna ettiğin laflar.

aynı şeyi galatasaray'lı bi oyuncu yapsa ağlardınız be. ayrıca kameralar önünde yapılan hakaret var sonuç olarak. gözlemciyle hakemle ne ilgisi var. gazateye yazı yazan adamın da dünyadan haberi yokmuş kusura bakmasın.

ben şimdi basın toplantısı düzenleyip tuncaya azize ve bilimum fenerbahçe taraftarına inip bindiğimi söylesem gayet normal bişey olur di mi?

tamam fenerbahçelisiniz, ezeli rakibinizi elediniz. tuncay da cok sey kattı tuttuğunuz takıma. ama biraz tarafsız olun lütfen ya. neden tuncay'ı haklı görmeye çalışıyosunuz hala. yaptığı şeyin yanlış oldugunu söyleyen bir tane adam niye çıkmıyo içinizden ayıptır ya.

gol de geldi bu arada h.şükür 1-0.

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 20:58 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...