Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Creamfields Değerlendirmesi

Obscura

Öne çıkan mesajlar

Cramfieldsa gittim dun kapıdan girmek için bikaç saat uraşırım heralde die 7.30 da gittim sadece placebo için gidiodum zaten
gittik baktık millet elini kolunu sallaya sallaya girio hadibakalım dedık çıkardık biletlerimizi güvenlikçi amcanın fortlarını yedikten sora içeri girdik içersi harika yani parkorman zaten kalitesi tartışılmaz neyse efendim biraz organizasyon ve ses düzeni sıkıntısı yok diildi ama placeboda hiçbi soru çıkmadı
Ceza çıkmamış vah vah dedim içimden gelmemişler çok üzüldüm.
Neyse saat 10.30 gibi yarmı saat kala placebonun çıkmasına ana sahnenın önü tıklım tıklım mıllet aç gibi önlere gidiyor git gide ana sahnede metrekareye düşen insan sayısı artıo.

ve Mr Molko sahneye gelior son albümerinin ilk şarkısıyla dalıolar sahneye söz yok ama millet deliler gibi baarıo
3. şarkı olarak every me every you gelio herkez bi aazdan
sucker love is heaven sent
you pucker up our passion's spent..
neyse soza favorilerimden biri protect me from what i want çalıo fln fln
without you im nothingde millet duruluyo biara
sora kapanışı where's my mindla yapıo
kısaca bu adam SÜPER..
arada ettiği küfürlerin haddi hesabı yok zaten ahah
neysse gittim gördüm dinledim hayatımın en güzel gecelerinden biri diebilirim bi placebo hastası olarak
adamlar süper müzik yapıolar herkeze tavsiye ederim..[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

"Where's my mind?" coverladilar desem sanirim yeterli olur.Bis olayi Rock'N Coke'ta olmadi diye uzulmu$tum, ama Placebo bu yazi "Bis"siz gecirmeme izin vermedi.Saolsunlar

Molko:Fuck Bush, Fuck Goverment...

Gereksiz yere pet $i$e kavgasi cikaranlari kinayalim hemen $uradan ve;
01.bulletproof cupid
02.allergic
03.sleeping with ghosts
04.protect me from what i..
05.plasticine
06.the bitter end
07.every you every me
08.black-eyed
09.i’ll be yours
10.special needs
11.second sight
12.lady of the flowers
13.without you i’m nothing
14.days before you came
15.this picture
16.special k
17.taste in men
18.slave to the wage
19.pure morning
20.centrefolds
21.teenage angst
22.where is my mind?

Ehem :)[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

i knowu calmadılar ya ben ona yanıyorum ;(
placebo tek kelimeyle superdi.ama cidden timo maas denen beyfendiyi tebrik etmeden gecemicem..hic anlamadıgım ve hicbir anlam veremedigim hatta nefret ettigim bi muzik turunu adam bana sevdirdi..ama evde dinleyince zevkli olmuyomus ;)
ayrıca adını bilmedigim bi kız grubu vardı.vokal cıglık atmaktan baska bisey yapmadı..o cırtlak ses falan of hala kulaklarım cınlyıo..
ama herseye ragmen placeboyla timo maas kesinlikle yonetir[hline]Love,sweet love,darlin'...
Sosyal ağlarda paylaş

saat 13.30 doğru gittim şansa orda Dark Moon'u gördüm içeri 14.40 falan aldılar biz en önce bir yer tutuk azim bu azimdir vardiyamsı bir olay yarattık orda ilk anlıyanlar için clubber olay vardı zannedersem DJ Mic Check di çünkü hiphop soundlu bir dans müziği vardı sonra ceza çıktı döktürdü freestyle yaptılar birkaç şarkılarını söylediler biraz aksaklıklar vardı ses sistemini bir türlü yapamadıklarını ilerleyen saatlerde daha iyi kavradık Found Deep güzeldi tanımıyordum ama epey neşeli coverlar ve kendi şarkılarını çaldılar falan sonra ama biz cezada olduğu gibi oturduğumuz için grup bozuldu son şarkısında ayaklandık ayıp olmasın bari diyerek (herkes öle yaptı bence valla) Pin-Up'ta ses sorunu hala vardı vokali duyamadım doğru dürüst ama woman/ska/punk grubu olmak zor olsa gerek evet hatun grubuyuz dediler çıktıklarında :) vokal hatun üstündeki bodyi çıkarınca çok bomba oldu zaten full ne varsa gördük valla :P (ben o ara biriyle çıktığımdan bakmamaya çalışıyordum kız arka bağlılık sonra 1 saat önce terk edildim acayip bomba yaşam benimkide) Smyrname denen şey aslında Ceza'ymış çıkmadı organizasyon epey geç kaldı durmadan arkada bir davula soundcheck yapıyolardı bu hayvani şey kimin acaba diyip durdum Alt çıktı soft rock grubu güzeldi ben bilmiyordum bu grubu da beyendim valla epey tanıyan varmış The Climb öldürdü zaten tanımıyan yokmuş bu kadar dinleyeni olduğunu bilmiyodum valla ön sıra kızlar epey söyledi valla ben aylardır cdleri dinleyesim gelmiyo valla unutmuşum en son Kadıköy Karete Bar'da gitmiştim mini konserleri vardı epey harika performansları var adamların zaten tartışılmaz Aylin Aslım saydam plastik&saydam bir etekle çıktı gözlerimi yine kapattım falan Dark Moon'dan aldığım bilgiye göre çalan grup bir metal grubunun üyeleriymiş falan zaten tiplerden belli oluyordu bu arada basçı abimin g.tüne lazer tutan herif Allah'ın krosudur hayvandır müzik dinlemeye değil karı görürmeye gelmiştir kesin clubber ın önde gidenidir insanlar orda bir iş icra ediyolar bunu anlamayacak kadar ayıdır! (oh amma rahatladım kızın ayrılmasının hepsini bu adama çıkardım valla kustum!) Cervus çıkmadı direk sahneyi Placebo ya hazırladılar sonud check epey sürdü ses düzeni gerçekten berbatmış bir de ben denenen gitarları gördükçe öldüm ağladım kırmızı Fender Jaguar bile vardı ühühü oldum valla Mr. Molko bunları nerden bulmuş yavv ne yaptın yavv oldum direk ama bir gerçeği anladım adamlar kanal kayıt harikası arkada çalanlar falan vardı paso ama enstruman çeşitliliği ve zannedersem sample aleti falan da kullandı (rock müzik batıda elektronikle birleşiyor bu en büyük kanıt işte size) Placebo türlü ayak oyunları yapıp gidip gelip kızları çılgına çevirdi kızların çığlıkları da dark moon ile beynimize verdi öldük valla zaten orda deli bir kızdan çok çektik kız molkonun elini tutunca kendine çekti adam kendini zor kurtardı falan benim yanımdaki kızda kadife eldivenlerini sahneye attı (çalıştı) ben adamın USA Nylon 0.88 mm lik penasını kaptım gayet b.ktan bir pena çalmam valla bunla nasıl çalıyolar bunla anlamam?
yiyecek içecek gayet pahalı geldi ben 10 milyon Dark Moon 40 milyon falan harcadı bitti adam birden
efes bira 5milyon miller 7 milyon döner/köfte/sucuk 5 milyon du daha pahalı şeyler vardı da artık kalbimiz durmasın diye restorant kısmına gitmedik ve karar verdim hip por.&park orman olunca kesinle clubber mekan oluyor (massive attacktan gördüm) bir daha gitmem park orman+maslak venue de ses sitemini bir türlü oturtamıyorlar zaten tutulan koruma şirketleri resmen mafya&faşo modunda acayip tırsıyom Placebo'dan sonra babam şansa aramadan kapırmış gelmiş aldı bizi doğru kadıköye yallah öle güzel bir gündü valla ama organizasyonu beceremediler bu arada molko beyler bunun bir dans festivali olduğunu sanmıştım yanılmışım falan dedi bush a devlete laf soktu epey şarkıları modifiye ederek çaldı beyendim yorumlarını ve bomba olay dikkat ettiyseydiniz pantalonun arkası yırtıldı dark moon o yırtık değilsede bence yırtıktı o en önden babalar gibi gördüm bu arada adamın boyu kısaymış epey tvde göründüğünden farklı yani yorumlarım bu kadar valla....[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...