Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flaş flaş ronaldinho beşiktaşta !!!!

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

bundan bi 30 sene sonra başlarsnız..

Gel torunum sana bişiler anlatıcam.. bundan 36 yıl önce sen daha mineralken Galatasaray UEFA kupasınu almıştı bilirmisin ? Hagi diye bi futbolcumuz vardı rahmetli iyi oynardı. Ozaman fenerbahçe ile maç yapma gibi olanakları wardı galatasarayın şimdi 3. ligde olduğuna bakma..
Sosyal ağlarda paylaş

İşte BJKyı ve Türk futbolunun yeni kurtarıcısı bulundu! 9 yaşındaki Muhammet BJKnın bütün dertlerine çare olacak. BJK'yı Şampiyonlar Liginde en az çeyrek final oynatacak.!!111
Beşiktaş Jimnastik Kulübü taraftarı bütün arkadaşlarımızı kutlayıp yanaklarından öpüyorum bu müjdeli haber için.
ayrıca,
Fanatizm kötüdür. Hani sporcu olup da fanatik olsan iyidir hoştur da emeksiz fanatizm pek yavan.

Ayrıca toggie ailecek seni izliyoruz çok esprilisin :)
said:

Siz bugünü yaşamaya devam edin. Biz tarihimizle gurur duyarken siz hala gününüzü yaşıyor olacaksınız, olmayan tarihiniz de disketlerde kalacak

İnsanlar bulundukları günü yaşarlar genelde. Geçmiş sadece güzel bir anı ve tebessümdür. Gelecek ise umuttur.
Bir söz vardı: "Geçmişe mazi denir."
Sosyal ağlarda paylaş

işte bir trasty örneği daha neyi nerde yazacaıgıni milleti okumadan ne soyliyeceğini öğrenememiş ve 21 yasındayım diyip aslında yaşını soylemesininin ne kadar yanlış oldugunu anlayamayan bir arkadaşımzdır(yazdığı yazılardan dolayı)

1.olarak dünyaca ünlü yıldız(alex,anelka)bunlar dünyaca ünlü topcular değildir bir kaç ülkede tanılmıs dünyaca ünlü 2.sınıf oyunculardır dünyaca ünlü futbolculara örnek;ronaldo,ronaldinho yeterli sanırım

2.olarak Roberto Carlos , Morientes , Ronaldo transferleri fotomaç gaztesinin büyük yalanıdır böyle bişeyin gerçekleşmesi şahıslar tarafındanda yalanlanmıstır mesela roberto espenyolla

3.olarak Çok iyi hatırlatırım ki Fatih Terim döneminde Milli takımın yedekler dahil 7 8 futbolcusu hangi takımın futbolcularından oluştugu cevabını senden istiyorum;)

4.olarak Tek bir liste ile seçim kazanmaktadır demişssin
çok güldüm buna sence neden kazanmaktasınız çünkü zaten 1 kişi(aziz)aday ee yani düşünmeden yazıyorsun..

5.olarak Sen zaten Fenerbahcenın külüpler birlğinden ayrılmasından dolayı haz oluyorsan dicek bişi yok bu ap acık bölücülüktür kulupler arası!(yanlıs anlasılmasın)

6.olarak trömsö maçı hakkında Fatih altaylı yorum yapıp eğer yenilirsek ülkeyi terk ederim demiştir evet aynen böyle dedi ama YÖNETİM KURULUNDA DEĞİLDİ! ve canaydın döneminde hiç olmadı bişi yazıyorsan biliceksin öyle yazıcaksın

7.olarak Galatasaryında taraftar kartı mevcuttur gene atıp tutmussun

8.olarak Ben taraftar olarak maça gittğimde benim için koltugun pek fazla önemi olmuyor çünkü oturmuyorum maçta ister deri olsun ister altından benim için bişeyi değiştirmez stadda plazma olmus olmamıs benım ufacık umrumda değil ki bütün taraftarlar içinde bu geçerlidir

9.olarak yağmur çamur kar benım için farketmez ben maçtayken bunları düşünmüyorum ve hissetmıyorum

10.olarakda bilip bilmeden atıp tutmak ve bukadar fanatik olmak çok yanlış birşeyi doğru biliyorsan yazarsın ama yerinde yazarsın burda değil sen şurda ufacık 10 yasında yetenekli bir çocuk yuzunden cıkan tartışmada bunları yazarak ne kadar yanlış bişi yaptıgını burda ki herkez gördü..

ayrıyeten herkezden özür diliyorum bu threadi açan arkadasdan özellikle ama kendimi tutamadım bende bir hata yaparak bunları yazdım tekrar özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

1. Hala maziyi açmaktasın .. gülüyorum ..

2. Tek liste ve birlik Fenerbahçede vardır galatasarayın en kötü gününde bile bu birlik olmamıştır..

3. Fatih Altaylı demişsin.. Evet bir Galatasaraylı olarak Galatasarayı Benden daha az bilmektesin Fatih Altaylı yönetimde değildir Doğrudur fakat Fatih Özaydınlı Yönetimdedir.. bence sus .. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar provakasyonlara gelmeyelim, üç güzeide kulübü Türkiye' nin Fenerbahçe Beşiktaş ve de Galatasaray. Keşke hepsi süper durumlarda olsa da Avrupa' da kapışsak. Ayrıyetten süper futbolcu olacak demiyorum, süper futbolcu diyorum bu muhammed konusunda. Şimdi çocuk karşısındaki savunma öyle berbat değil gördüğümüz kadarıyla ve de ipe diziyor karşısındaki adamları. Artı şunu da belirteyim bu hareketler bu çocuğun bir maçta sergiledikleri. Yani belli ki methedilmiş bir maçını almışlar kameraya. Bir maçta ortalama bir savunmaya karşı sergilediği futbolla ben ayakta alkışlıyorum bu çocuğu. Yani Mustafa Hadji miydi neydi onun gibi bilmemkaç maçtan seçilen görüntüler olmadığı için. Bu çocuğun fiziğinin güçlü olduğunu yani 1 65 ve de 55 60 kilo olduğunu düşünelim ve de siz üç büyük takımdan herhangi birinin başındasınız soruyorum hanginiz ortasahanın göbeğine koymaz? Fizik yaşla doğal olarak gelişir fakat futbolcunun hamuru denen bir olay vardır. Bu çocuğun hamuru sağlam ve de yıllarla yoğrularak daha da iyi olacağına ben inanıyorum. Umarım bir aksilik olmaz da Beşiktaş' ın A Takımı' nda görürüz şimdinin küçük Muhammed' ini.

dipnot: Trasty arkadaşlara inanıp "ok takmayalım" falan dedim. özür dilerim kırıldıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

o lafı fatih demiştir yanlız nese ya sende haklısın vercek cevap yok bunlara takıl kafana göre ama neyi nerde yazcagını öğren insanların yazdıklarını oku düşünerek yazı yaz okuyup öğren bilgi sayibi ol nasıl konuscagını öğren insanlarla bide boş vaktinde otur düşün deki bu kadar insan neden bana tepkili bunun cevabınıda yazdıgın cümleler kelimelerde ara
Sosyal ağlarda paylaş

Trömsö maçı hakkında yaptığın Gaf'ı düzelttim sanırım..

Burda yaptığın Tarih te şu oldu mazide boyleydik değil şimdi neysiniz ona bakalım Dilenci takımı ..

Tek Listeyle girmenin önemini hala bilmediğini sadece kıt olan futbol bilgine veriyorum .. Tek başkan neden çıkar ? Güvenden burda susma hakkını kullanmana izin veriyorum ..

Alex Anelka ve Appiah'a dünya yıldızı değil demen tam anlamıyla bir komediydi .. Galatasarayda bulunmamakta fdakat Beşiktaştaki Klebersonda bir Dünya yıldızıdır..

Taraftar kartı bulunduruyoruz demişsin bunun işlevini bana açıklarsan sevinirim güldürme beni ..

17.000 kişilik staddaki bi bölümü artık antika olduğu için kendiliğinden yıkılıcak kaba işçiliğe para vermemek için bi depremde yıkılmasını falan bekliosunuz heralde .. bu 17.000 kişilik stadın yarısını dolduramayan bi takımınız var..
(kayserispor maçlarına her maç en az 25.000 taraftar gelmektedir)

Eee başka muhalif oldugun konu varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...