Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OhannesBurg?(Diez)

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Sakın bana Hiz e çamur atıcağınız sölemeyin! O adamın elinde 2 tane sb +8 ile czde adam kestiğini bilirim. Hacklendikten sonra olmuştu bu olay. Şimdi itemlarını diziyor. Ayrıca alın size açıklama:

Bildiğim kadarıyla hiç bir third party programla combonuza r dmgı ekleyemezsiniz. Onlar sadece skilleri daha hızlı vurmanızı sağlayabilir ama araya r dmgı katamazsınız.

Ayrıca ek bilgi için şu aşağıdaki linkde benim yazdığım posta bakabilir ve kaç saniyede neler yapıldığını öğrenebilirsin
http://www.cafegeveze.com/forum/viewtopic.php?t=2995&postdays=0&postorder=asc&highlight=saniye&start=60

[ Mesaj 27 Mart 2006, Pazartesi - 00:42 tarihinde, _catastrope_ tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi comboyu hızlı yapan skillin vurulduktan sonra yapılan hareketlere bağlıdır. Skillden ne kadar zaman sonra skilli kesmesi ve yeni skill için r dmgını başlatması. Ya da ne kadar zaman sonra 2. skilli vurması. Bunlar o kadar tecrube gerektiren zamanlamalardır ki biraz hızlı yaparsan fail verir, biraz uzun yaparsan combonun arasında boşluk olur. Ve bu iki durumdada biz comboya başarısız combo deriz. Şimdi biraz matematiğimizi ilerletelim:

Bir skillden sonra 2. skille geçerken ilk skilli vurduktan hemen sonra rr yaparız ki 2. skill vurmak için gereken yarım saniyeyi daha erken başlatabilelim. Yani;

Diyelim ki şu an saat 19:00 ve 30. saniye. Ben skilli tam bu saniyede vurdum. 2. skill için rr den sonra yarım saniyeye yakın bir süre (bu serverdaki lag durumuna göre deişir) beklemem gerekiyor. Ne kadar hızlı rr yaparsam böylece beklemem gereken süreyi o kadar kısa zmnda tamamlarım. rr yi mesela yarım saniye sonra yaptım diyelim o zmn 2. skilli 31. saniyede vururum. Ama beklemeden yaparsam 31. saniye olmadan 2. skille geçerim. Bu yapılabilicek en mükemmel timingli combodur. Bu hesaba göre yaklaşık 0.3 - 0.4 saniyede 2 dmg (bir r bir skill dmgı) verebiliyorsak o zmn resimdeki 3 skill ve 3 r dmgı yaklaşık 1.2-1.3 saniyede rakibe verebiliriz. Bu rakamlar kişinin zamanlamasına veya serverdaki laga göre uzayabilir. Ama emin olun kısalamaz :)

Böyle demişim, gereksiz yerleri atınca çok da uzun bişey çıkmadı ortaya :)
Sosyal ağlarda paylaş

+1

arakdaşında dediği gibi bazen failed veriyo skiller ama lag 0 ise (gece saatlerinde genelde) pat pat oturuyo skiller duran adamlara özellikle yatıncada PM atıyolar :D

bide oyunun sesleri açık oynayan bi sin iyi zamanlaması olup olmadığını şöle anlayabilir. spike dolunca bi ses geliyo yada thurst o sesler şık şık şık die arka arkaya geliyorsa bilki iyi dmg çakmışın adama kısa zamanda :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...