Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalkin loooo Hala dÜPEMI yAPIYOSUNUZ

mqkosu

Öne çıkan mesajlar

Saat 05,16 ben hala ko oynamiyorum :) çok mutluyum millet 10 saattir serverlerin mq. siz daha uyuyosunuz. bu arada benim ev arkadas1 NAmi dier TORGR1M POST yollmamis 21 saat troll kestim diye wallaha ben Digilim aga :) size güldügüm gibi ona da gülüyorum . neyse ki oda akillandi satiyo charini. arkadasin biri edanada boss droplariniz ne diye yazmis onada çok güldüm (illaki sen ölme emi saka gibisin) artik boss droplari out Dupe droplari en az +8 shard ama posion basili degil idare edin artik. Siz de bu kafa varken k2network baya bi mikecek milleti. bu arada cemiyet kuruyorum ilgilenenler pm atsin ko ya hayir adinda :) Siz burda Birbirinizi yedikce manyak derece egleniyorum bunu bilesiniz. Bence ko oyun degil "AM"erika nin TÜRK gençliginin beynini yikamak icin izledigi bir yoldur (Mitteki emmim Söyledi) SAAT 05,24 olmus size kolay gele.... unutmayin size hala gülüyorum biraz yorum yapinda morelim yerine gelsin . there is no safezone cause u are playin' k2network. bizim orda bi laf vardir like Mother Like daughter diye anlayan anlar bb
Sosyal ağlarda paylaş

yav "nese no comment" bu kadar...ayrıten burda oyun bırakma mevzusu gectıgınde amerikanın beyın yıkama operasları lafı gecıor da bundan kacıs varmıkı..kıtap,radyo,tv yane medya + net filan nese lol.. ayrıten beyını yıkancak kısıler cocuklar onlar zatı nası dupe yapcam derken bise olmaz onlara...bu oyunun bnden caldıgı pek bıse yok zaten uyumuorum normalde...para harcamasam zaten baska biseye yada birine veriorum nese savunmaya gerek yok eglenıoz ıste :d
usko lol +1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...