Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin Talent Yardım

oktayca

Öne çıkan mesajlar

Paladin karakter actım ve sitede arattığımda yeni talent düzenlemesinden sonra bi talent build bulamadım bi kaç siteden araştırdığımda http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladins2/talents.html?05503100000000050231330331521050000000000000

bu talente rastladım bana mantıklı geldi genelde (hatta hiç) prot önermemiş palalar nedendir ? prot giden palanın eksikliği dmg mı? lvl 10 oldum bu arada ve diğer klaslardan bana göre çok daha eğlenceli lvl 60 hunterım var 26 da warlock, wariorla 12 lvl yaptım bu kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum şamar oğlanı evet ama çok zevkli kardeşim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim pala şuan 42 oldu gerçekten çok güçlü bir class ve zevkli keşke zamanında paladin oynasaydım diyorum ama şöle bir durum var paladin lvl 40 a kadar gerçekten çok üstün diğer class lara göre ama 40dan sonra çok değişiyor diğer classlar güçlenirken paladin yerinde sayıyor diyebilirim protection hiç önermem gereksiz gibi SOC çok lazım ben 31 retri geri kalanı holy vericem Repentance gibi bir skill almamak olmaz pvp de süper iş görüyor neyse deneme yanılma yöntemiyle zaten anlarsın =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...