Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Isyan.org açıldı!

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Isyan.org sonunda yapım aşamasından çıktı.Site gayet hoş gözüküyor iyi bir çalışma bence.Sayfanın içeriğide hoş adı üstünde isyan girin bakın derim.
www.isyan.org

Site tasarımı vs herşey : Tiara Satiris [a.k.a] DeathrimentaL[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

Biz Demokratik, Laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'nin savunucusu Atatürk'ün izinde, ilkelerine bağlı gençlerden oluşan büyük bir ekibiz. Son yıllarda yapılan yolsuzluk, hırsızlık, talan ile ülke ekonomisini çökertenlere, ırkçılık - bölücülük yaparak, laiklik karşıtlığı, din sömürüleri ile ülkeyi kaosa sürükleyen, emperyalizme hizmet eden, Türk Milletini'nin bağımsızlığında gözü olanlara, Türk Silahlı Kuvvetler'ne dil uzatmaya cürret gösteren düşmanlara, sözde medya kuruluşlarına, para için ülkesine karşı cephe alan tüm vatan hainlerine isyan ediyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti'ne ve Türk Milletine karşı yapılan bu hain saldırılara, oyunlara karşı kendi neslimizi uyarmak ve bilinçlendirmek için kendimizi bu göreve adamış bulunuyoruz. Atatürk'e, Türkiye Cumhuriyeti'ne, Türk Milletine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine, karşı saldırıda bulunan, hangi güç olursa olsun karşısında olucaz.
Yayın a başladığımız bugünden itibaren Hiç bir gücün etkisinde kalmadan, bağımsız bir yayın organı olucaz ve sadece doğruların arkasında olucaz. İsyan.org'da bizimle düşünce ve yorumlarınızı bizimlerle paylaşabilirsiniz. Sitemizde yazar olmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirler. Kapımız herkeze açık.

Siteyi tanımlamaya yeterde artar sanırım =).
[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 09 September 2003 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 09 September 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
buraya uye olunca dusunce suclusu diye atmasinlar iceri :P[hline]imzada neymi$?

Ehehe yok merak etmeyin olmaz öyle şeyler =)[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

Sosyal ağlarda paylaş

nbl daki
tiara satisi değil mi bu ?
bişiler sölerdim ancak Nefr editleyebileceği için sölemeyeyim :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...

[Bu mesaj theKingpin tarafından 09 September 2003 18:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarıma 4-5 saat bile ayırılmış degil. uzun süredir böyle bir ortam düşünüyorduk yapalım dedik . Zamanla Logo, tasarım vs değişir önemli olan içerik. Paticige içerik icin mi giriyorsunuz yoksa tasarım için mi ? Bir evin içi mi önemli yoksa dış cephe boyası mı :) Ben dilerdim ki "Orman Talanı Yasasına Hayır !" kampanyamıza destek olun ama birisi kominist düzenin çökmesine başka birisi nebula geyigi ile işi geçiştiriyor. Site içerigi ne uo ile alakalı ne de bir oyun ile toplumumuzdaki gerçekleri kendimize göre değerlendirmeye çalışıyoruz. Daha güzel bir site yaparsanız biz sizede destek oluruz. Bazılarıda diyor ki örgüt mü kurdunuz, eleştiriler çok ağır vs. Atatürkçü olmak,Milleti, orduyu, temiz toplumu savunmak ne zamandan beri suç oldu bu ülkede sorarım.. :)[hline]Tiara Satiris.
Sosyal ağlarda paylaş

üye olurken kabul ettiğiniz lisansı okursanız siyasi içerik bu forumlarda yasaklanmıştır.

şimdi her ne kadar her postunuzun içinde atatürk,türk silahlı kuvveleri diye inatla geçirsenizde,site tasarımında taraflı bi görünüm var.bilmiyorum propoganda statüsüne girermi.girse bile hafifinden olur.

ama eğer ben mod olsaydım sizden nazikce bunu kaldırmanızı isterdim. yada bunun için sizden izin isterdim.(benim düşüncem)

yanlış anlaşılma olmasını istemem.ben kesinlikle sizin savunduğunuz şeylerin yanlışlığını veya doğruluğunu tartışmıyorum.

ama bana pek iyi bi yere gidecek bi thread gibi gözükmüyo.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 09 September 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
ataturkculukle komunizm arasinda cok fark war...

ya tasarimi degi$tirin, ya da icerigi..[hline]Külliyen Yalan...

Biz orda yaşasın kominizm mi demişiz?Hayır..

Biz sadece atatürk'ün ilkelerine karşı çıkanlara vb şeylere isyan ediyoruz demişiz.

Isyan etmeyi kominist bir tavır olarak görüyorsan o senin sorunun.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 10 September 2003 08:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 09 September 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
ataturkculukle komunizm arasinda cok fark war...

ya tasarimi degi$tirin, ya da icerigi..[hline]Külliyen Yalan...

Site içeriginde komunizm ile alakalı bir içerik yok. Yumrukla, orak cekici karıştırıyosunuz sanırım ? Yumruk bir tek komunizm e simge olan bişi degil kaldıki sizin bahsettiginiz ile bizimkinin alakası yok.
[hline]Tiara Satiris.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 10 September 2003 09:43 tarihinde demiş ki:
tartışmalar çok büyüyecek.
lütfen üyelik lisansını tekrar okuyun.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

said:
captain, 10 September 2003 09:55 tarihinde demiş ki:

Site içeriginde komunizm ile alakalı bir içerik yok. Yumrukla, orak cekici karıştırıyosunuz sanırım ? Yumruk bir tek komunizm e simge olan bişi degil kaldıki sizin bahsettiginiz ile bizimkinin alakası yok.
[hline]Tiara Satiris.

Ra_d bu yeterli bir cevap olmuştur sanırım.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 10 September 2003 09:43 tarihinde demiş ki:
tartışmalar çok büyüyecek.
lütfen üyelik lisansını tekrar okuyun.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

Burda siyaset filan yaptıgımız yok. Bazı yalnış anlaşılmalar var onların doğrularını göstermeye calışıyoruz. Buraya bir url gönderilmiş ve içerik hakkında kısa bilgi verilmiştir. Olayı başka yönlere çekenler biz degiliz. Site içeriğine bakmadan konuşanlara söyle onu. Atatürkçü düşünceyi savunmak ne zamandan beri siyaset oldu ?[hline]Tiara Satiris.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ben 09 September 2003 22:08 tarihinde demişim ki:
şimdi her ne kadar her postunuzun içinde atatürk,türk silahlı kuvveleri diye inatla geçirsenizde,site tasarımında taraflı bi görünüm var.bilmiyorum propoganda statüsüne girermi.girse bile hafifinden olur.

bir önce kendinden önceki postları oku.bak bi ne demişler.

ikincisi şu saldırgan tavrınızdan vazgeçin.site tasarımında sadece yumruk yok.sitenin tam ortasındaki "yankee go home" ve işçi partisinin açtığı pankartlar var.

kimse sizin düşüncenize laf etmiyo.ama bu forumlara siyasi içerik yasak.hangi yönüyle olursa olsun.ok?[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere o "30 ağustos 2003 Zafer Bayramı istanbul Taksim Mitinginden görüntüler" Orda sadece işçi partisi degil Ülkü ocakları ve Atatürkçü düşünce derneğininde adı yazıyor dikkatli bakarsan. Medya bu mitingi vermedigi ve sizde gündemi iyi takip etmediginiz için tabi bu şekilde anlamanız dogal. O mitingde bütün herkez birdi ve herkez öncelikli ideolojisi vatanı savunmaktı. Siyasi içerikle neyi kastettigini hala anlamış degilim. Url vermek yasak mı url leri siyasi url, siyasal olmayan url diye iki yemi ayırıyosun ? Burası internet bölümü degil mi ?

Ayrıca Saldırgan bir tavrımız olduğunu sanmıyorum. Hala paticigi ciddiye aldığımızı bir iki kişilik yüzünden paticikteki diger insanlara saygısızlık yapmamak için kelimelerimizi dikkatle seçiyoruz.[hline]Tiara Satiris.

[Bu mesaj captain tarafından 10 September 2003 10:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
captain, 10 September 2003 10:15 tarihinde demiş ki:
Bir kere o "30 ağustos Zafer Bayramı istanbul Taksim Mitinginden görüntüler" Orda sadece işçi partisi degil Ülkü ocakları ve Atatürkçü düşünce derneğininde adı yazıyor dikkatli bakarsan. Siyasi içerikle neyi kastettigini hala anlamış degilim. Url vermek yasak mı url leri siyasi url, siyasal olmayan url diye iki yemi ayırıyosun ?

Ayrıca Saldırgan bir tavrımız olduğunu sanmıyorum. Hala paticigi ciddiye aldığımızı bir iki kişilik yüzünden paticikteki diger insanlara saygısızlık yapmamak için kelimelerimizi dikkatle seçiyoruz.[hline]Tiara Satiris.

Lafı ağzımdam aldın...

Eğer o bannerlar bu sitenin bazı kurallarına aykırı geliyorsa 30 ağustos zafer şenlikleri televizyonda sansürle izlenirdi.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 10 September 2003 10:26 tarihinde demiş ki:

not:bu arada saçma bi örnek olmuş.unutmayınki televizyonlarda siyaset yasak değil ve burayı rtük kontrol etmiyor.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,

Neden saldırıyorsun anlamıyorum.Burayı rtük kontrol etmiyor forum yöneticileri kontrol ediyor forum kurallarına uygun olmayan şeyleri kilitliyor yada temizliyorlar.Senin buraya yaptığın suçlamalardaki gibi siyasi içerikli diyerek kitliyorlar veya benzeri şekillerde.Televizyonda asla siyasi bir parti için propaganda yapılamaz özelliklede 30 ağustos bayramında.İşçi partisi hedesi demişsin ya hani üstündeki yazıları görünce direk.

Sen tutup 30 ağustos bayramının görüntülerine "GÖMNÜST BUNNAR!YAKALAYİN GAYRİ!" diyorsan bilemem...[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 10 September 2003 10:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 10 September 2003 10:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...