Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boyle bi ulkedeyiz işte!!

quamor

Öne çıkan mesajlar

said:
horacegoesskiing, 11 September 2003 19:00 tarihinde demiş ki:
yav ben şeye hayran oldum ya. şimdi ingiltereye ilk gidişim alışamadım arabalar ters gidiyo ya. ben bakıyorum soluma araba yok tamam geç karşıya. lakin öbür taraftan saldırıyolar. neyse işte kaç kere oldu bu, her seferinde abi yola dım atar atmaz duruyo arabalar. olmaz böle şey. italyada böle diil tabi. :D[hline]Görsel tasarım bölümü istiyodum artık var!.

yoo italya'da da arabalar duruyo bi güzel. kaç kere kendimi bomboş yolda koşarken buldum(herkes durup beni izliyodu) hatta yere çöp atanı da görmedim ama tek tük çöp vardı yerde yane. sanırım avrupa'da hata yapılsa bile o hatayı telafi eden/temizleyen/ortadan kaldıran birileri var. tr'nin eksiği o kişilerin düzgün çalışmaması.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

ben de almanya ya gittim bu yaz adamlar yaya geçidinden geçmek isterken(ben) durdular. Ben şaşırdım hatta (höst) dedim. Bulunduğum yerde de hiç çöp yoktu. Hatta yere atmaya ben utanıyodum. Avrupa başka bişiy valla.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 11 September 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar afedersiniz ama Devilizer anlatmıştı bana. Londrada metronun orta yerine sıçanlar bile varmış. Ayrıca o temiz saydığınız avrupalılara fare yerken temizliği ögreten türklerdir.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

londraya gitmedim ama bana bu durum biraz istisnai biseymis gibi geldi sen boyle biseye inaniyo musun?yani insanlar metroda mi tuvalet ihtiyaclarini gideriyo?[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand
Sosyal ağlarda paylaş

abi insan olmakla değil bence kesinlikle bizim zihniyetimizde bi sorun var diyorum ben ne insanlar işlerini doğru düzgün yapıyor ne de önemsiyor yaptığı işi çöpçü desen hayatından bezmiş yerdeki pisliği kenara ittirip 1-2 sini topluyor yerden insanlar cahil olmasa bile öyle davrananı var bizim memleketimizde memleketimiz aslında çok değerli birçok yerden ama değerini bilemiyoruz işte tamam belki sigarayı yere atmak onun ordan temizlenmesi felan eywllh ama denize atmak niye? soruyorum size onu kim temizleyecek veya güzelim ormanlarda yerlere atmak niye 2 adım ötendeki çöpe atmak çok mu zor geliyo çok mu uzak sana orası çok mu hantalsın soruları herseferinde aklımdan geçiyor böyle birisini gördüğümde yani babam olsa yine söylerim etrafımda arkadaşlarımdan biri içtiği bişeyin çöpünü yere bıraktığında eğer yakınımda çöp varsa hakkaten rahatsız olup onu alırım ordan 2 adım fazla atmak birşey kaybettirmez insana ama insanların hepsinin 2 adım daha fazla atması çok şey değiştiriyor işte...[hline]The secret of success in life is for a person to be ready when his opportunity comes:
DİSRAELİ
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca thesilver mesele ülkeyi beğenmek veya beğenmemek değil mesele o beğendiğin yeri koruya bilmekte şimdi milliyetçiyim yurdumu seviyorum diye gezinen insanların 80% etrafına yarardan çok zarar veren insanlardan oluşuyor gördüğün sağcılar vatanımda vatanım diyen insanlar ayağında nike ın pumanın en pahallı ayakkabısıyla dolanıyor etrafta bu mu gösterdikleri milliyetçilik milliyetçilik söylemekle olmaz sadece ben yurdumu severim hemde fazlasıyla zarar vermemk için elimden geleni yaparım ve green peace e de üyeyim mesela ama işte sadece 1 avuç insanın çırpınması yetmiyo milyonlarca insanın sesini bastıramıyoruz konuşmalar toplantılar düzenleniyor alkışlanıyoruz iki dakika sonra toplantıdaki herkes sigarasını sağa sola fırlatıyor önlerinde kül taplalarından tut çöp tenekelerine kadar dururken bunu nasıl yorumlayacağına herkes kendisi karar versin...[hline]The secret of success in life is for a person to be ready when his opportunity comes:
DİSRAELİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 11 September 2003 13:27 tarihinde demiş ki:
hiç unutmam 13 yaşında londra'da (evet londra'ya gittim, süperim ben, gittim geldim) dayımla yürüyorduk, dayım sigarasını bitirdi, yere attı. ben ukalayım ya, atladım, "niçin yere atıyorsun, bak yerler temiz bik bik de bik bik" diye. dayım dedi ki:
"bu memlekette onu yerden temizleyerek para kazanan insanlar var".
acayip büyük ders olmuştu bana o zaman...
yaa...
*!bağlar*

1 seneyi bu kadar uzun göstermeye ne gerek var (nede olsa 14/f/ist) :P

ayriyetten amerikada değil ama bazı zenciler dışında avrupa buraya göre steril. arkadaşım londrada aile yanında kalmıştı diyor ki : Kaldığım odanın bütün duvarları SÜMÜK!!!. Çocuklar zenciymiş.Birde dayım libya ya filan gitti millet orda sokaklara kakasını yapıyormuş ve herkes bunu normal karşılıyormuş.Türkiye'de oralara göre steril. Burdan çıkarıcağımız sonuç her ülkeden kötü bir ülke vardır :P[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 11 September 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
evet küçük avrupa hayranları demek ülkenizi beyenmiyorsunuz yani siz bu ülkenin insanı deyilsiniz çok modern süpersiniz aşmışsınız her biriniz ülkenizi beyenmiyorsunuz o gerizekalı avrupalıların hepsi bu ülkeye kurban olsun be.

eh bende bu mesaji bekliyodum iste
once hakaret etmeden konus
ben ulkemi hic bi ulkeye degismem ama yeri geldimide ozellestiri yapmak lazim yoksa bazi kucuk insanlarr gibi sadece slogan atip duygu somurusu yaparim....[hline][i]-->Four String Magic<--
[b]Talk to the hand
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...