Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icq Sorunu(Selamon'unkinden)

Cons

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir şekilde icq da numaraların kayıtları gitti. Yeniden almak istediğimde Can't Establish Connection felan yazıyor. Çoğu proxy'yi denedim ama olmadı go.icq.com açılmıyor, loadingde kalıyor.ICQ Lite denedim o da olmadı. Acaba bildiğiniz bir çözüm veya güvenebileceğim bir proxy varmı?

Not: Eski başlıkları araştırdım, denedim olmadı.

Şimdiden Teşekkürler[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok Sağol.[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma thread i yeni gördüm o nedenle sorunu nasıl aştığıma dağir bir cevap yazamadım. O tür bir sorunla karşılaştığında modem in varsa dial up la kısa süre bağlanıp numarayı login edip geri çıkabilirsin. Eğer ki modem yada dial up bağlantı için şifre v.s bulamıyorsan (gerçi 146 kullanılabilir kısa bir süre sonuçta) proxylerle uğraşmaya devam edeceksin. Proxy için ise tavsiye edebileceğim icq.tedavisi.com sitesini kullanabilirsin. Çalışan proxyler kısmında ki proxyler gerçektende çalışıyor :P Gerçi sorunu çözmüşsün ama bir daha karşına çıkarsa bu yöntemleri kullanabilirsin.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

bi dial upla bağlan ve register et sora
preferences dan connections a gireceksin
server da port 5193 ve using firewall ve using proxy ve keep connection alive işaretli ayrıca http seçili
firewall bölümünde de http seçili sorra çalşan bi proxy bulman lazım bn nurper.cu.eduu.tr kullanıorum ara sıra kesilio ama hep çalışıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...