Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karar veremedim... [köpek tavsiyesi..]

Korax

Öne çıkan mesajlar

Çok tatlı hayvanmış güle oynaya büyüt :)
Ben de şehir dışında okuduğum ve tek başıma kaldığım için 2 senedir hayvan almayı düşünüorum hayvan diorum çünkü Alman Kurdu istiorum siyahı bol olan kahverengili olucak ama yüzünde siyah agır basıcak upuzun tuylu yapıcam ben onu ne diosunuz ? Ne tavsiye ederseniz bana ?
Şimdi ye kadar 1 yaşında aldığımız boxer ı 15 sene yaşattık çocukluk arkadaşım gibiydi ama bahçe de oldu tabi bunlar ondan sonra dükkanda bi alman kurdu bi doberman yetiştirdik . En son bi kangal karabaş o da dükkan sayılır ama dükkanda harcanıo hayvanlar, istanbulda bahçemiz müsait ben orda olsam çoktan olmustu bi hayvan ama 2-3 senedir boş duruo ben burda 2 sene yetiştircem işte kurdumu sonra istanbulda bahçeye koyucam ne diosunuz .
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer evde bakacaksan alman kurdu biraz zor olur gibime geliyo,bakımı zor çünkü.Evde rahat durmayabilir ve fazla enerji patlamasından evi dağıtabilir,havlayabilir.Evde yaşamaya alışırsa 2-3 yaşından sonra bahçeye dışarı koyduğunda çıldırabilir hayvan bide o var.Ama tabi tercih senin bakarım eğitirim katlanırım diyosan alışır :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...