Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kürtlerden hack yedim

toggie

Öne çıkan mesajlar

ben pkkya karsi sagduyulu olsunlar demiyorum allah pkknin belasini versin ama hepiniz lafi geciyor laflarinda niye masum insanlari katiyorlarki benim kizdigim nokta o. o siteyi hackliyene küfür edende var tüm kürtlerede küfür edende var benim kizdigim nokta tüm kürtlere küfür edenler

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 22:05 tarihinde, xieon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bi zahmet bi önceki sayfadaki mesajımı okuyun. olayın anlamadan yorum yapmayın.

kendi kendimi hack yemiş gibi gösterip de olay yaratacak bi insan değilim. dediğim gibi beni bilen bilir. sen bilmiyosun ve bilmediğin bi insan hakkında yorum yapıyosun.

ayrıca ırkçılıkla bi ilgisi yok durumun. ırkçılık siyah-beyaz, gözü çekik-düz vs. gibi durumlara denir. kürt-türk olayının adı ırkçılık değil bölücülüktür. daha neyin ne oldugunu bilmeden konuşuyosun. yapmadıgım bişey konusunda önyargılı davranıp suçlu durumuna düşünüyosun beni. biraz aklı başında yorum yap.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon
said:
hah sevinmiştir şimdi bunlar.. topuna kafam girsin, denyolar

bu cumle benim, ama sanırım biraz yanliş biraz karmasık anlaşilmiş. kafamın girecek oldugu denyo toplaması bu halti edenlerdir, genelleme yoktur yani. düzeltmek isterim

edit: typo

[ Mesaj 06 Mart 2006, Pazartesi - 23:44 tarihinde, dory tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kürtler esasında türkler ile en iyi uyum içinde yaşayan etnik gruplardan biridir. günlük yaşamda belki de kaç tane kürt tanıdığınız vardır ama durumun farkında değilsinizdir. kürtler de türkler gibi bu vatan için çarpışmışlardır kurtuluş savaşında ve 1. dünya savaşında. sizin kürt dediğiniz topluluk dış mihrakların kışkırtması ve desteği ile kendini birşey sanan ve kendilerince haklı davalarını savunmak için hiç tasvip edilmeyen bir yöntemi, terörü, kullanan bir gruptur. bunlar dış güçlerin maşasıdır. bu bölücü olarak kullanılan etnik grup kürt olmayabilir de dolduruşa getirilen başka bir etnik grup (ermeniler, lazlar ... falan fıstık) da olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar az vaktim var (bankamatik kartımı kaybettim son paramla nete girdim) bu yüzden zamanımın tümünü bu konuyu toparlamaya çalışarak geçireceğim. sonra kimse laf atıp kaçtı demesin lütfen. şimdi dikkatimi çeken postlara biraz yorum yapmak istiyorum.

shimana
pati § 05 mart 2006, pazar - 23:02 [ güncelle ] [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
bu kadar provakat başlık açılmaz kardeşim. amerikalılar hackleyince tüm amerikalılara kafam girsin diyo musun? tüm kürtlere kafam girsin ne demek ey kafası milliyetçilikten başka birşeye basmayan zavallı pati.

rahan
pati § 05 mart 2006, pazar - 20:27 [ özel msj ]
--------------------------------------------------------------------------------
tsk terör örgütü?
terör örgütüysek niye resmi resmi açık açık sivil öldürmüyoruz?
niye şöyle bi düzlemiyoruz orları?
hagadden çok merak ettim şimdi

kim demiş yapmadığımızı. araştırın biraz

krusty
pati § 05 mart 2006, pazar - 23:05 [ özel msj ]
@shimana tsk terör örgütü mü ?

shimana
pati § 05 mart 2006, pazar - 23:22 [ güncelle ] [ özel msj ]
değil. ben ona karşı çıkmadım ki. masum insanların öldürülmes olayına karşı çıktım. belgelerle bunlar ortadadır.

mirage
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 09:05 [ özel msj ]

ben diyorum ki terörist değil ama masum insanları da katletti.

çevir kazı yanmasın.

*şimdi burda üç soru var ve ikisi yüklem isim diğer ikisinde ise eylem bildiren sorular. (umarım tanımlar yanlış değildir türkçe dersinde bunları almayalı uzun zaman oldu) ben bir eylem ile cevap verdiğime göre isim fiil ile sorulan soruya cevap vermediğim açık ve nettir. hiçbir zaman çevir kazı yanmasın yapmam bu biline ve de başka yerlere çekilmeye. lütfen!!!

berk444
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 00:53 [ özel msj ]
bu ne yaa. millet askerime terörist diyo bi tane de dingo çıkmış araştır maraştır diyo.
ayıp be sen evinde ossura ossura uyurken terörist dediğin mehmetcik -20 derecede vatanı bekliyo. ananın bacının namusunu koruyo.
asıl sinir olduğum nokta da kimse bişi sölemiyo.
onlar bize vatandan defolun gidin asıl terörist sizsiniz derken sorun yok. biz buna laf sölediğimiz zaman kafamız milliyetçilikten başka bişeye çalışmıyo öle mi?
vatan için iki kelime edilse hemen provakatorlükle suçlanıyosun.
kendinize gelin beyler. bizim gibi kafası milliyetçilikten başka bişeye çalışmayanlardan(!) utanmıyosanız 30.000 mehmetciğin kanından utanın!

shimana
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 05:45 [ güncelle ] [ özel msj ]
gerizekalı, yahut görme özürlü arkadaşım berkbilmemkaç. okumayı mı bilmiyorsun (ki böyle saçma bir cevap vermek için bile okumayı bilmek lazım) yoksa kafan mı basmıyor. ben diyorum ki terörist değil ama masum insanları da katletti

pkk yı yaratanlara sataş lütfen. orada ölen iki taraftan onbinlere ben de son derece üzülüyorum fakat. elden birşey gelmiyor.

xieon
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 21:48 [ özel msj ]
inan bana rahan aynisinda bende yapiyorum ama işte anliyan anladi neden tepki gösterdigimi o saçma sapan konuşan arkadaslar istiklal savaşında ölen dedemede şu anda yaşıyan bütün ailemede küfür ediyor onlara bu hakkı kim veriyor

güzel arkadaşım. senin dedenin canı can da karşı tarafınki (karşı taraf demekten nefret ediyorum) patlıcan mı? evet benim sülalemde de var istiklal savaşı gazileri. ama hiçbirinin cenazesi sırasında bilmemkaç metre üstünden jetler geçirilip "hamuguza goruz haa" denilmedi. kurtuluş savaşında önemli bir çoğunluk kürttür. ve de bizim yanımızda savaşmıpştır. emperyalist güçlere karşı ilk kurşunlar nerelerde ayılmıştır. izmir dışında hep doğuda değil mi? o zaman bu insanlar bu duruma nasıl getirildi onu sorgulamak lazım. atatürk ü de sorgulamak gerekir (iki idolümden biri olmasına rağmen) dersim üzerine manevi kızının da içinde bulunduğu uçakları yollayıp masum insanların da içinde bulunduğu yerleşim birimini bombalatmasından dolayı. sonra belgelerle belirli olan kürtlere size özerk bir ülke kurduracağım demesini ve istiklal savaşı sonrasında bu sözünü unutmasını masaya yatırmak gerekir. bazı şeyleri aşalım. bizim (hadi ırkçılık yapalım. misal ben türk üm) ne kadar hakkımız varsa onların da (bunlar da pis kürtler oluyor) o kadar hakkı vardır. bu hakları onyıllardır eşitsiz dağıtıp sonra adamlar ayaklanınca sızlanmayalım. kenan evren den nefret eden birisi olarak abbas gçlü ile genç bakış taki bir soruya yanıtına tüm yüreğimle katılıyorum:

(kelimesi kelimesine olmasa da diyalog içeriği yansıtmaktadır)

öğrenci sorar:
- paşam bu ülkede yıllardır süren kürt ve pkk sorunuı hakkında ne düşünüyorsunuz?
kenan evren in yanıtı:
"bu adamlarla gidip konuşacaksın. diyalogla, hoşgörüyle halledilebilecek sorunlar bunlar. kabakuvvetle değil.

(okulun lab ında devam etmek üzre sözümü burada yarım bırakıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie
pati § 05 mart 2006, pazar - 18:38 [ özel msj ]
www.zone-h.net/defaced/2006/02/25/www.ogh.com.tr/
allahın belaları heryerde pislik yapıyolar. topunuza kafam girsin. burası türkiye cumhuriyeti ve türkiye türklerindir, kürtlerin değil.

*türkiye, türkiye cumhuriyeti vatandaşlarınındır toggie ciğim. ayrıca *topunuza kafam girsin* lafını ben sadece beni hackleyenlere söylüyorum lafına cevaben de bu postunu gösteriyorum sana.

utterable
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 10:43 [ özel msj ]
radyolarda da kürtçe yayın başladı !! ohannes..

*hmmmm. utterable bu seni neden rahatsız ediyor onu anlayamadım. yani kürtçe duyunca birtarafından birşeyler mi eksiliyor? geçtiğimiz gönlerde açılan bir ankette en iyi tv kanalının hangisi olduğu sorgulanıyordu. buradaki verilen 45 cevaptan 28 i cnbc e diyor (ki ben de kanal e zamanından beri severek izlerim) bu %60 a falan tekâbül eder. yani neymiş, biz ülkemizde bir ingilizce kanalın olmasına ses çıkarmıyor (hatta ve hatta bayıla bayıla izliyor) ama ülkemizde nüfusu en az 6 milyon olan kendi vatandaşlarımızın kendi dillerinde yayın yapmasını istemiyoruz. ne diyelim öyle olsun. bu ülkede sağcısı, solcusu; türk' ü, kürt' ü büyük bir kesimin dinlediği (ağırlıklı olarak rock ve metal dinleyen birisi olarak benim de âcizâne müziğini çok kaliteli bulduğum ve severek dinlediğim) ahmet kaya larımız sırf kürtçe şarkılar da okumak istiyorum dediğ için linç girişimlerine mâruz kalsın, yaban ellerde can versin. kürtçe konuştuğu için insanlarımıza kötü gözle bakılsın. kolpa sosyalist yılmaz erdoğan ın da söylediği üzre biz birbirimizi sevmeyi öğreneme(yelim)dik. kürt olsun türk olsun milliyetçiliğe karşı çıkan, kürt olduğu halde kürt milliyetçileriyle konusu açıldığında kavga edecek duruma gelen, kendisini kürt değil insan olarak gören bir arkadaşım bana şunları anlatmıştı. demişti ki; "vaktizamanında, kürtçe yasakken, herkes kürtçe kasetleri bulur buluşturur dinlerdi. askerler arama yaptığında saklar sonra tekrar dinlemeye devam ederlerdi. sonra yasak kaldırıldı (kendi halkını değil ab kriterlerini önemseyen hükümet tarafından) kasetler bir kenara atıldı. eskisi gibi kürtçe kasetler rağbet görmüyordu artık." bir de kürtçe kursları açılırsa türkiye bölünür denilmekteydi. işte açıldı kurslar ne oldu, türkiye bölündü mü? hayır, bütün kürtçe kursları teker teker kapandı katılımcı eksikliğinden. bilmem anlatabiliyor muyum bazı şeyleri...

rahan
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 15:31 [ özel msj ]

ha ama bunları es geçip tsk "terör örgütüdür" veya "pkk ile tsk" aynı düzeydedir diyenler için tsk da aynı düzeye inebilir ve hatta bence inmelidir, hak hukuk insan hakları cart curt umursamadan.. hem tsk nin elinde pkk nın kinden daha fazla c4 var.

a-r-e-s
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 11:49 [ özel msj ]
geçmiş olsun toggie,bu adi adamlar ne zaman büyümüşte bilgisayardan anlar olmuş,pis ağzı kokmuşlara bak......

*yorumsuz*

apache
pati § 06 mart 2006, pazartesi - 16:52 [ özel msj ]
şimana çok provakat bir insansın artısından çok objektıf bir kisilige sahipsin.

*apache yorumun için teşekkürler fakat bir insan hem objektif (olmaya gayret gösteriyorum) hem de kışkırtıcı olamaz. ancak tahrik olan taraf dünyaya tek pencereden baktığı için gaza gelebilir.

saygılarımla...
Sosyal ağlarda paylaş

yap sen yorum yap. bekliyorum ben.
komünik faşiklerin pis şeysi deme ama, tutarlı cümle kur.

yalnız benim hatırladığım boğaziçi gösteri sanatları topluluğunun "doğu"' su çıkalı kafadan bi 7-8 sene oluyor 4-5 sene önce de konserlerine gittiydim, eh bırakalım artık şu dil meselesini uzun zaman oldu o sorunu aşalı. hatta bi bakan bu kasedi birilerine hediye mi etmişti neydi. ismail cem mi kemal derviş mi ne öle birileriydi.

hatta bi aralar her taraf koma-xxx formatında grup kaynıyordu. noldu bak onlara merak ettim.

bak anılarım depreşti o zamanlar bu işin barışçıl çözümü olabileceğine can-ı gönülden inanıyordum. vay canına insan hagadden büyüyormuş.

[ Mesaj 07 Mart 2006, Salı - 03:30 tarihinde, Rahan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@toggie

sonra da site hackleyip bize laf yetiştiren kürtler..topunuza kafam girsin. demişsin özür dilerim bunun için iyi okuyamamışım fakat senin dışında bazı arkadaşlar o olay hakkında dedigim gibi genel konuşmuş ayrica irkçılık konusuna gelirsen siyah-beyaz ayrimi irkçılıkdır demişsin türk-kürt ayrımı degil ama sorarim sana ırk nedir? ben hayatimda ilk kez siyah ırk diye bir ırk duyuyorum senden siyah ırk yanlışdır bizim(halkın) ürettiği bir kavramdır çünkü bu siyah insanlar afrikalıdır nedemi? çünkü soylari oraya dayanir bügün bir kişi türk ırkından(yani soyundan) diger kişide kürt ırkından(yani soyundan) gelebilir fakat sonuçta bü ülke sınırları içinde yaşıyan herkez türkiye cumhuriyeti vatandaşıdır vede türkiye cumhuriyeti vatandaşıda türk olarak adlandılır burdaki 2. türk tam anlamıyla irk değildir çünkü ermenisin,kürtü,türkü vb.. kişilere verilen ortak isimdin ülkeyi kuranlarında türk olduğunu düşünürsek normal olarak o ülkenin vatandaşları türk sayilir vede siz burda kürtlere yada ermenilere karşı tavır alırsanız(sana degil genele konuşuyorum işi çok daha ileri boyutlara taşıyanlar var kürt bakkaldan bişi almayanlar gibisinden) bunların yaptığı ırkçılıkdır yani ırkçılık olması için illada siyah yada beyaz olmaya gerek yok

not: en basitinden fransizcada ve ingilizcede ırkçılık racisme-racism dir race den gelmezmi race de ingiliz türk yada kürt degilmidir birine sorsan senin ırkın ne ben beyazim yada siyahim diye cevap vereceklerini pek sanmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kurtce kurslari sacma bi seydi. yani vatani bolmesi falan sacma bi dusunceydi bastan... kurtce kursuna kim gider? kurtce bilen adam degil heralde... onun icin mantiksizdi karsi cikmak. kaset olayiyla karistirma.

"bi seyin ustune gidersen aksini yaparlar" mantigi tamam verdigin ornekte ise yariyo. peki "ustune gitmezsen tepemize cikarlar" mantigina da ornek yok mu? cok... onun icin verdigin ornek etkisiz.

genelleme konusundaki dusuncelerini belirtirken ben de sana katiliyodum; yanlis bi dusunce ve irkcilik tamamen. ancak soyle bi sorun var. bugun ben bi kurtle laf dalasina girersem, cevremde 15 tane adam bana tekme tokat saldirir... bu mu kardeslik? kaldi ki olayin ozunde bi sorun var. senin de dedigin gibi bu ulke turk milletinin. eger birey turkiye vatandasiysa "ben kurtum" diye ortaya cikip da hakkimi ariyorum demek ne oluyo? ya turksundur, vatanini benimsersin. bugun cerkezler tutupta biz turk muyuz cerkez miyiz diye bi tartisma baslatmiyolar. ha bunu baslatan kurtlerse, o zaman nasi bi iyi niyet bekleyebilirsin ki? yani hic yoktan ortaya "ben kurtum" diye cikan bi topluma... sen turksun dedikce o sana hyr ben kurtum diye cevap veriyosa bunun neresinde iyi niyet ariyosun?

nakliye sirketinde esya tasiyan adam benim evimde benim anneme akrabalarima kurtce kufrediyosa, yuzumuze baka baka anlamayacagimiz bi dilde konusup laf atiyosa ben bunun altinda kotu niyet sezinlerim. bu toplulugun 90%'i bile bunu yapsa benim geri kalan 10%'u suclamaya hakkim olduguna inanmiyorum, bu yuzden de genelleme yanlistir. ama ben bu 90%'in icinde olan birisine denk gelmisim demekki diyip gecmek de yanlistir. haliyle geri kalanlara supheyle yaklasirim. iyi, guzel, onlar da insan, insan gibi muamele goruyolardi zaten. bundan 30 sene once boyle miydi durum? insanlar kurtlerle konusurken cekiniyo muydu? ya da onlara onyargiyla mi yaklasiyodu? hyr. demekki onlarin da ters yaptiklari bi seyler var ki toplumdan bu kadar tepki aliyolar. bilmem anlatabildim mi...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bir kürt ne kadar hakkını arıyabilirki yargı önünde vb. yerlerde zaten eşitler ha alabilcekleri en iyi şey(yani yapabilcekleri en büyük şey) özerk bir bölge olması ayrıca eminim doguda iş olsa o dağlara çıkan adamlarin%90 i iner ve dedigin gibi sana katılıyorum 100 kişinin 99i yanliş yapsın 1 kişi yapmasin yinede genelleme yapamayız oda insan sonuçta hatta bana göre bügün kürtler arasında sorsalar ne istersiniz diye kendi devletemizi isteriz yerine daha iyi kaynaklar isteriz deriz daha iyi egitim iş vb... şeyleri isterler yani o ülkemizi bölmek isteyen insanlarin zaten öldürdüklerinin bir kısmda kürtdür sizce bu adamlar ne kadar kendi devletlerini kurmak istiyorlar? siz bir devlet kurmak isteseniz kendi adamlarınızı öldürmüsünüz pkk olayi artık aşmış birşey onlar kürtlerinde türklerinde düşmanı bence artık bı konuyu burada birakalım yanlış anlaşılmalar ve benzeri olaylardan sonuçsuz yere uğraşıyoruz yine toggie siten hacklendigi için üzgünüm artık bu işi burada bırakalım pls sidik yarıştırmanın bir luzumu yok
Sosyal ağlarda paylaş

kürtler x istiyor diye genelleyemezsin ki yani 7-8 milyon kişinin aynı fikre sahip olması saçma olurdu. ama nedense hep aynı fikre sahipmiş gibi gösteriliyor ya da farklı sesler bastırılıyor. merak ettim bu arada siwan perwerin sahnede demirle dayak atıldığı doğrumudur ki

xieon elinde sermaye olsun sen bunu hala çatışma riski olan bir yere yatırır mısın? hadi çatışmayı engelledik diyelim, ağa gelip burda yannız benim aşiretimden adam çalışacak dese? (ikisi de olan şeyler)
mümkünü yok. bu haliyle ne yerli ne yabancı yatırımcı, ucuz iş gücüne rağmen yatırım yapmaz güney doğuya.

bu arada shimana ben hala cevap bekliyorum. türk silahlı kuvvetlerini terör örgütü diye adlandıran zevat, tsk'nın terör örgütü gibi davranmasını istiyor diyemez miyiz? madem öyle, "istediklerini verelim diyince" ben mi suçlu oluyorum? (yalnız bu söylediklerim tamamen teoride, bu bahsi geçen zevatın varsayımlarındaki çelişkileri göstermesi için söylüyorum. gerçekten olmasını istediğimle pek alakası yok..)

[ Mesaj 07 Mart 2006, Salı - 20:07 tarihinde, Rahan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gördüğüm kadarıyla konu farklı boyuta taşınmış bi ikide ben şeyettireyim
-asker çocuğuyum ömrümünortaokula ve çocukluk yılına kadarki kısmı güney doğuda babamın yanında geçti (şark görevi) izlemlerimi aktarıyorum
-pkk terör örgütünün tek amacı kendi aşşağılık seslerini duyurmak için masum çoluk çocuk demeden öldürmek
-kürdistan zaten istensede kurulamaz kurulsada türkiyeye kurulamaz
-şimdi gelelim sorularıma (özellikle sonuna kadar okuyun)
1)madem ahmet kaya yı savunuyosunuz neden bir mitinnginde pkk yı destekleyen hareketin ardından pkk bayrağı altında arabamı şerefsizlein ülkesinde bıraktım dedi hadi açıklayın buyrun
2)neden bunca masum çoluk çocuğu öldüren bi örgütün bu kadar destekliyicisi var
3)aşşağılık adi abdullah öcalan gibi bi insan bu örgütün başıyken neden millet destekliyodu
4)ve neden bütün pkk lılar kürt ve kürtler bunca az nüfusken neden türkler karşı bu kadar saygısız siz kimsiniz lan türklere laf söyleyip dil uzatıyosunuz ha? siz daha ananızdan süt emerken biz istanbulu titretiyoduk kimsiniz siz?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de fikrimi yazayım..
eğer bir gün ırakda kürt devleti kurulursa. sonra da bu şerefsiz bölücü pislikler oraya tecrit ettirilirse.. sizce ne olur? ben cevabını vereyim. o mankafaların akılları o zaman başına gelicek .hep zamanında sahip oldukları fakat kaybettikleri güzellikleri arıcaklar. aşiretleri arasında katliamlar çıkıcak kısacası it iti yicek. ah keşke defolup gitselerde bir rahatlasa ya şu istanbul, krosuz ne kadar güzel olur.
ayrıca bütün kürtler teröristtir, bölücüdür demeyelim. oğlu pkklılarla çatışırken şehit olmuş bir kürt anne daha geçenlerde oğlunun türk bayrağına sarılı tabutunda kendi ana diliyle '' türkiyem için 3 oğlum daha var. gerekirse onları da feda ederim türkiyemin uğruna'' diye ağlamıştır
ne mutlu ki böyle kürtler de var az da olsa.

[ Mesaj 08 Mart 2006, Çarşamba - 01:52 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...