Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vbulletin forum hakkında..

abramelin

Öne çıkan mesajlar

ya kendi forumunu yazmak bana da şimdilik saçma geliyor.tamam kendi forumunu yazınca ona en çok hakim sen oluyorsun tabiki ama onu yazana kadar verdiğin hayvani bir emek var sonuçta ve aynı şekilde çalışan başka bir ücretsiz forum bulunca insan " nie kastım lan okadar" diyebiliyor.bana gereken adam gibi şeklini şemalini zorlanmadan değiştirebileceğim, 1000 user ı rahatça içine alabilen (o ne ya), subkategorili,user rankli,reputlu, avatarlı vb güzel gelişmiş bir forum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
vbulletin ile phpbb'yi kıyaslamayın bence. ikisi çok çok daha farklı. vbulletin gerçekten çok iyi bir firma. lisanslı alman çok çok daha sağlıklı olur tabi o kadar para vereceksen ciddi veya büyük bir amaca yönelik olsa gerek. çünkü ilerisi içinde destek vb. tarzda masraflar ödemen gerekebiliyor. vbulletin'in crack edilmiş versiyonları mevcut, alıp kullanabilirsin. fakat yakalanman durumunda sunuculara mail atılır ve vbulletin sunuculardan silinir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla beğendim abi kurdum bile :) ben phpbb için türkçe kaynak az sanıyordum ama bakıyorum ki phpbb mod geliştirici sayfaları bile var ve gayet süper modlar var her türlü yeter bana yaw :) konu amacına ulaşmıştır.post atanlara teşekkürler etmeyenlere allah belanızı versn :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...