Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

artık benımde koxp im var

DaWoLL

Öne çıkan mesajlar

ne kadar aptalmısım oysakı lvl 1 den 62 ye kadar elle ugrasarak geceler boyunca sabahlayarak lvl kastım evet adeta yırttım 62 oldum sonunda dıye sevınırken bırde baktım adını dahı duymadıgım adamlar 70 olmuslar cz de duman attırıorlar ama uyandım artık bu oyundan guzellıkle hıcbırsey olmaz evet yaptım ılk ıs olarak gıdıp koxp aldım 12 dolar fazla deıl ve karar verdım tek yaptıgım su anda lvl kasmak golem spotunda clerıgımle golem kesıorum yakında bende 70 olucam kımse bana laf solemeye kalkmasın cunku bu oyun bole hıle ve duzenbazlık ustune kurulmus oyunu adabınla oynarsan kaybedersın ben bunu anladım ve gercek bır oyuncu oldum artık yakında gorusuruz lvl 70 archer beramus he unutmadan beramusa bakarsanız orc ların nerdeyse hepsı lvl 70 clan rankıngten gorebılırsınız nasıl kastılar dıye sorarsanız :)
Sosyal ağlarda paylaş

gm iyi çalışıyo bu sıralar kospcu banlanınca bir keyif oluyorum ama neden olmayayım dts keserken şerefsizin teki gelip koxpla benim kestiklerime ks yapmaya başlıyor bu olayı 40 kere yaşadıım butip adamlara diyecek bişi bulamıyorum i.neliklerine i.bnelik katıyolar sürçü lisan ettiysem affola... ama bu oyunda birşey anladım i.neliğin sınırı yok az önce gene yaşadım bu olayı ve bütün kospla kasıpta hakkıyla kasmaya çalışanlara zarar verenlerin allah bin kere belasını versin bir an önce banlanmaları dileğiyle
Sosyal ağlarda paylaş

"he unutmadan beramusa bakarsanız orc ların nerdeyse hepsı lvl 70 clan rankıngten gorebılırsınız nasıl kastılar dıye sorarsanız :) "

way way way
orclar kastıya macroyla beramusa baksan bütün hile orclarda
düp desen orclarda macro desen orclarda küfür desen orclarda
şerefsizlik desen orclarda bu nası iş ya herşeyi yapıolar cezasız kalıyolar adalt istiyoruz..

humanları sormayın hepsi sütten çıkma ak kaşık
sie
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...