Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Eclipse'te Lonca :)

revhas

Öne çıkan mesajlar

said:
sgecca, 10 September 2003 19:03 tarihinde demiş ki:
Revhas planın super ama burada bir sorun var bence kim ne derse desin oyunu bazı insanlar ticari amaçla oynuyorlar ve bu durumda da lonca işinden kar edemeyecekleri için böyle bir oluşum onları bozar. Ben kendi adıma şunu söyleyebilirim asla ve asla bu oyunu kredi kazanmak amaçlı oynamadım. Tanıyanlar kesinlikle bilirler ve böyle oynanmasına karşıyım. Bu durumda ben ürünlerimi pa içerisinde ucuza verirken birileri bana pahalıya satmaya çalışır ve benim işlerimi ve planlarımı bozmaya çalışırsa ne olur?? O yüzden bu işin önce burada iyi bir tartışma süzgecinden geçmesini istiyorum. Herkes açıkça bu oyundaki amacını söylesin de sorun çıkmasın sonra....[hline]Sgecca-Wookiee-Smuggler
Spy Network-Instructor
Eclipse

Ilginc bir konu, Biz istedigimiz kadar paranin onemli olmadigini dusunelim, Otuz kusur uyeli bir PA olarak oyundaki rakiplerimiz diger buyuk PA'lar, Norvec ve Ingilizlerin finansal acindan cok guclu PA'lari var.

Ben acik pazar taraftariyim, eger bir sahis aramizda sivrilip bir seyler yapmak istiyorsa, mesala galaksinin en zengin tuccari olmak, birakin oynasin, herkezin farkli amacilari olabilir. Sonucta oyunda merchant adinda, amaci sadece para kazanmak olan bir meslek dali var,

"Bu durumda ben ürünlerimi pa içerisinde ucuza verirken birileri bana pahalıya satmaya çalışır ve benim işlerimi ve planlarımı bozmaya çalışırsa ne olur??"

PA icindeki alis veris devede kulak, bu konuda sorun cikacagi zannetmiyorum.[hline]Madturk Master Doctor/ Expert Combat Medic/ Expert Pistoleer Eclipse

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...