Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Bridge Construction Set (aka Pontifex II, Bridge Builder 3) Full

Recall06

Öne çıkan mesajlar

The Bridge Construction Set

Adresinden oyunun goruntulerine bakabilirsiniz.Oyunun Full surumu $$$ istedigi icin ne yapiyoruz?

[Ya o $$$ı ödüyoruz, ya da vazgeçiyoruz. Olmadı başımızın çaresine bakıyoruz, foruma yazmıyoruz / Nefr]

Oyunda süper yenilikler var ilk başta karmaşik gelsede muhteşem olmuş. İstersek trenin önünden veya arabalarin önünden izleyip test edebiliyoruz.

Not: Forum kurallarına aykırı ise crack bölümünü silin hepsini tümden silmeyin.[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!

[Bu mesaj Nefr tarafından 10 September 2003 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hikaye anlatmak istiyorum size:

"Bir varmış bir yokmuş birgün "kazaa" diye bir program yazmış bizim üstün bilgisayar programcıları o program cok yararlı imiş böyle ne arasak buluyormuşuz mesela yazıyormuşuz beşiktaş beşiktaş çıkıyormuş ne biliyim böyle yazıyormuşuz aradığımız "kelimeyi" o çıkıyormuş bizde download ediyormuşuz. Hatta kötü kaka pis "crackerlar" bile bu programı kötü emellerine alet ediyorlarmış. Onlara kızıyoruz biz keşke onlar böyle "paralı programların cracklerini" veya "full surumlerini" "kazaa" ya koymasalar cok ayıp ediyolar hiç yakışmıyor onlara ayıp yapıyorlar onlar pis çoçuklar."

Nasıl hikayemizi beğendinizmi?

Not: Forum kurallarina saygı duyuyorum. (ciddi)[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Recall06, 10 September 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
Bir hikaye anlatmak istiyorum size:

"Bir varmış bir yokmuş birgün "kazaa" diye bir program yazmış bizim üstün bilgisayar programcıları o program cok yararlı imiş böyle ne arasak buluyormuşuz mesela yazıyormuşuz beşiktaş beşiktaş çıkıyormuş ne biliyim böyle yazıyormuşuz aradığımız "kelimeyi" o çıkıyormuş bizde download ediyormuşuz. Hatta kötü kaka pis "crackerlar" bile bu programı kötü emellerine alet ediyorlarmış. Onlara kızıyoruz biz keşke onlar böyle "paralı programların cracklerini" veya "full surumlerini" "kazaa" ya koymasalar cok ayıp ediyolar hiç yakışmıyor onlara ayıp yapıyorlar onlar pis çoçuklar."

Nasıl hikayemizi beğendinizmi?

Not: Forum kurallarina saygı duyuyorum. (ciddi)[hline]Türk doğdum Türk ölürüm!
Ne mutlu Türküm Diyene!

grief tactic bu,gm platinum u cagiriyorum hemen[hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağıda yaptığım için özür diliyorum :

HAUAHAUAOAOARHGHTHTGHGHGHGHGHG

Leathas öyle bi kopardınki beni , heralde gece gece olduğu için lol[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...