Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hacklendik ne yazık ki

Schwenzing-ho

Öne çıkan mesajlar

diyecek birşey bulamıyorum artık ne diyeyim insanların emeklerine saygı bu kadar mı azaldı?3 5 yaşındaki bebelerin eline bu kadar mı düşecektik ben kesinlikle anlayamıyorum ne yazık ki.adamlar şifremi dahi deiştirmişler ki hala bir mana veremiyorum.şifremi dahi değiştirmişler customer support a bağlanmak için bile sıkıntı çekiyorum."premium user"ım tek dayanağım o.ama gene bana tavsiyeniz olursa lütfen iletin.tavsiye derken keşke böle yapmasaydın şeklinde değil de e-mail adresi customer support numarası gibi bir şekilde olursa sevinirim.şimdiden teşekkür ederim ki inşallah yardımcı olabilirsiniz.......
Sosyal ağlarda paylaş

yani olay şöle sanırım 2 sefer şifremi deiştirmeye çalışmama rağmen ki resetleme yoluyla site buna müsaade etmedi ben de artık premium aldığım kredi kartının son 4 rakamı faln işte gizli sorum gibi nokatalrı doldurup tekrar e mail adresi vererek şifremi değiştirme yoluna gitmeye çalıştım.artık sanırım cevap bekleyeceğim tabi ki bir yandan da gm ye ulaşmaya çalışacağım ama roll back yaparlar mı acaba.çünkü velucia rollback isteyenlerin kendisine pm atmasını isteyen bir notice geçmişti 2 3 gün önce.hala tavsiyelerinizi beklemekteyim teşekürler.....
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenidiğim kadarıyla şu ana kadar 7 kişi daha hacklenmiş arkadaş çevremden eğer bu konuyla ilgili bir bilgisi olan ya da arkadaşı hacklenen varsa ve buraya yazarsa sevinirim.çünkü toplu hareket etmekle daha kısa sürede ve istenen seviyede bir sonuç vermesi daha mümkün olacaktır.şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...