Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

network oyunlari

Soulless

Öne çıkan mesajlar

bildiginiz gibi elder scrolls oblivion gelecek yakinda.onu dusunurken aklima geldide burada bir sorayim dedim. evdeki 2 makinada ayni anda oynanabilecek hangi oyunlar var bildiginiz? ama spor oyunu olmamali.

heroes vardi mesela daha once oynadigimiz veya bazi strategy oyunlari networkten oynaniyor bildigim.
benim asil istedigim ise rpg bir oyunu 2 kisi oynayabilmek.oblivion u 2 ayri makinadan 2 karakter birden yaratip ayni anda oynamak gibi.boyle birseyin mumkun oldugu bildiginiz mmorpg olmayan oyun varmi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu 250 karakter sınırına @#!@ emi!!! soulless'e ferman döşedimi game review yazdım hepsi gitti... ulan patiiieeeaaa!!!

neyse. abicim soldiers ciddi rts.

yani bu oyunda oyle agaç kes, altın topla ordu kur..sonra da tank sürüsü ile overrun et karşı tarafı olsun bitsin bi oyun diil...

tankların öyle vuruldukça azalan health bar salaklığı da yok. temiz bir isabet ve aaa o da ne .. sherman'ımızın turret kısmı havaya uçmuş.. hem de 3d animasyonlar ile...

oyle tank alırım oyunu kazanırım da yok.. oyun gerçekci dedik ya.. daha tank turret'ini piyadeye çeviremeden elemanlar depar atıp tankın tepesine anti-tank el bombalarını ya da kıçına panzerfaust'u yerleştiriyor. sonuç 5 kişilik mürettebat ile tank.. sizlere ömür...

binaların da toptan havaya uçtuğu söylesem... canını sıkan sniperlar ile birlikte binayı tankın heavy explosive mermisi ile gokyuzune gonderiyosun..

he bi de bunları multi oynarken yaptığında arkadaşının yüz ifadesine bakıyosun...

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 19:07 tarihinde, wintermute tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...