Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cypher 1. si kim

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

sevgili arkadaşlar verilen linkteki site ko!nun data ları kapaması nedeniyle;
02/06 ile 02/17 tarihleri arasında veri alamamıştır.
aradaki 11 günlük zamanada 2 lvl(ki kim'in 62%kaç olduğunu bilmiyoruz) alınması pek zor deiğildir.

bug olduğunu görmek istiyorsanız stunnerın np açılımında 1 günde 60 k np kastığı görülmektedir bu da pek mantıklı olmasa gerek:p

02/17/2006 08:00 giorgioarmani 70 442831 (+58433) +58433 +111927
02/17/2006 04:00 clanless 70 384398 (+0) +0 +53494
02/06/2006 08:00 giorgioarmani 70 384398 (+12606) +69503 +53494

http://www.konptracker.com/koplayer.php?s=4&p=41
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yok lvl 70 macro ile kasmış konuları hakkında kendi görüşümü belirtmek isterim.

zaten eşitsizlikler üzerine kurulmuş olan bu oyunda kimse kimseye kanımca macro kullandın sen şölesin demeye hakkı yok. para veren üyeler %20 exp fazla kazancı vardır. bu nedemek oluyor:ben 10 saat lvl kasayım adam adam 8 saatte benimle aynı expyi kassın. ben ölünce 2 saat kasayım adam 1 saat kassın. ben para için bossların altına yatayım adam scroll alsın satsın 2 dakkada istedği şartlara ulaşssın.bu da bi anlamda oyunda paraya olduu zaman bi cheat yazmak gibi değilmidir?

peki soruyorum size bu haksızlık değilmi? gerçek hayatta parası olan oyunda da sorun yaşamıyor:)

ha bazı arkadaşlar kosp gib macro programlarının pre ve benzeri şartlarla sağlanan avantajdan farklı olduğunu söyleyebilir. bu arkadaşlara cevabım şudur ki 45+ patch boyunca çözüm bulunamamış bir sorun tek patch te tamamen ortadan kaldırılması mantıklımı?
Sosyal ağlarda paylaş

:) komik bi konu açılmış. bi insana çabuk atmak gayet kolay. çekilemeyen insanlara genelde çamur atılır.
kim in nasıl np kastıgını cz de trollere gelen herkes görür. 62 den 65 lvl e kadar yaklaşık 1 aydır cz troll deydik hep beraber. kimse kalkıpta edit yaptı medit yaptı diyemez.
üyelik dahi almayan bi adam onca para verip charını mı editletecek :).
kim in np sine gelince tamamıyla hakkıyla kasılmış np dir. ne transfer ne edit var lvl ida np side hakkıyla kasılmıştır. cypher in ilk günlerinden beridir tanırım kendisini..
lütfen insanlara çamur atarken elinizi vicdanınıza koyunda atın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...