Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Rebel PA - Eclipse

abc

Öne çıkan mesajlar

oyundan bi haber olarak iyi server arayan kimsenin kendi serverini reklame eden kisiler nedeniyle oynamak istemeyecegi bir serverde oyuna baslama hatasina dusmesi mumkun. bu nedenle gerekceler gosterilmeden server reklami yapmak abuk sabuktur. server reklami yapilacaksa `en kalabalik oldugu soyle soyle imkanlari oldugu icin` ya da `en tehna ve cekirdek kitle oyuncusuna sahip oldugu icin` diye gerekcelerinin gosterilmesi gerek. kimsenin baskalarini hic bir gerekce ile yanlis yonlendirmeye hakki yok.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
athea, 05 September 2003 18:39 tarihinde demiş ki:
said:
CriZz, 05 September 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
madem kendi aranizda arkadas grubunuzla oynamak istiyosunuz o zaman buraya yazmayin, serverinizin reklamini yapmayin, kimseyi yanlis yonlendirmeyin. sizin mesajlari gorup abuk gubuk serverlarda baslayanlar oluyo.

yok yaa??
sana mi sorcaz nereye ne yazacagimizi ??

herkes istedigi yerde baslar ve herhangi bir serverda oynayan biri, burda kendi oynadigi serverla ilgili herhangi bisey yazabilir

abuk gubuk serverlarda baslayanlar oluomus, bak sen
kimin icin abuk kimin icin gubuk?

sidik yarisina nie geldi ki bu olay, deli misiniz nesiniz?

kettemoor abuksa eclipse de gubuk o zaman o mantikla oeehh[hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy
Twi'lek dancer of The Glitter Pit - obsessed with shoes and terribly in love with baby gnorts...

kotu 1 seymi dedik, madem kalabalik turk istemiyosun serverinda o zaman kimseye soyleme nerde oldugunu, sadece arkadaslarina soyle, ayrilik olmasin diyoruz. Zaten bizde seni istemeyiz eclipsede,

son olarak eclipse in, kettemoor out. :p[hline]Eclipse'deyim, nick Osci.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chrysaor, 05 September 2003 21:42 tarihinde demiş ki:
Heh bu threadi okuduktan sonra Kettemoor'da oynadigima daha bir memnun oldum, tesekkurler.[hline]O_o

said:
CriZz, 05 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki:
illa boyle birileri cikar yok biz soyleyiz boyleyiz , biz elite tabakayiz, en iyi biz oynariz, rp ciyiz biz , kendi tayfamizla oynariz o bize yeter. Zor yeter, gorecez 2 ay sonra kettemoor adi gececekmi bu forumlarda.[hline]Eclipse'deyim, nick Osci.

--------------------------
Arkadaşlar,
Sizleri tanımıyorum ama hayatın bana vermiş olduu az da olsa bir tecrübeye dayanarak zaten tartışılmasının mantıksız olduğu bir konuyu gereksiz yere uzatmak yada gereksiz yere alevlendirmenin bir yararı ve manası olmadığını düşünüyorum.
Kişisel görüşüm bir topluluğu ilgilendiren bu tarz yaklaşımlarda mesnetsiz noktalara değinilmemesi, şu ana kadar yazılanlar sakin bir şekilde okunduğunda yazdıklarınızda belirtilmiş bir mananın çıkmadığını düşünüyorum.
Kişisel tercihler adı üzerinde kişiseldir ve nedenleri sorgulanmaz.
Evliliğinin 5nci yılında olan birisi oalrak bunu çok iyi bilirim :)
Lütfen başlığı açılış anlamından uzaklaştırmayalım.
--------------

Kurmuş olduğunuz PA'nın yanındayız her ne kadar imperial ve de başka bir server da olsanızda :)

Sağlıacakla kalın. Güç bizimle olsun :), siz de nede osla palpatine var

Goktug Tetik[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

shard populasyonunun getirdigi gelirden komisyon alan mi var anlamadim? yoksa shard kendi adiniza felan mi?

kimin kimseye karisip ne turde oyun oynadigini kiminle nasil zaman gecirecegini soylemeye niyetinin dahi olmamasi lazim komik cunku ehuhe..zaman kaybi boyle bi topic ugruna cumle sarfetmek..

sana giren olmadikca istedii kadar elit tabaka ciksin nolacak ki?
atl eur mantigina donmeye yakin bu threah eheh..

PA niz hayirli olsun
shardlar arasi olurda item trade i duserse citlatirsiniz yardim edebiliosak ne ala..[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu demek istiyorum: Biz elite tabakayız, en iyi de biz oynarız, ayrıcaNA RPciyiz biz, kendi tayfamızla oynasak bize yeter.

Yukardaki cümleyi sarfetmemin nedeni Criz arkadaşımızın böyle bir lafı kimse demediği halde sanki biri böyle bir şey söylemiş gibi göstermesi. Bari ben diyim de aşağıdaki quote'u boşa gitmemiş olsun.
Çocuklar, aklınızdan neler geçiyor bilmiyorum ama burda elit tabaka olduğunu falan iddia eden yok. İlla bir tabaka ayrımı yapmak istiyorsanız buyrun yapın, ancak unutmayın ki bunu yapmaya teşebbüs etmekle bile tabakanın alt kesimine yerleşmiş olursunuz. Bırakın isteyen iki şekerli içisin isteyen şekersiz içsin çayını.

said:
CriZz, 05 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki:
illa boyle birileri cikar yok biz soyleyiz boyleyiz , biz elite tabakayiz, en iyi biz oynariz, rp ciyiz biz , kendi tayfamizla oynariz o bize yeter.

Not: abc alakasız ve ağır bir tartışmaya girmişsin. O alanlara pek girme istersen konumuz SW, a long time ago, in a galaxy far away, remember?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu an bir Dark Legion subayıyım fakat açıkçası en baştan beri rebel olmak istiyordum. Loncamızda RP namına birşey yapılmıyor ve sizde ancak ve ancak strict-rp yapacağız derseniz Rebel olabilirim. (malum -5000 rebel Faction point var. boşu boşuna kasmak istemiyorum)

Saygılar,
Lott Ifock of Eclipse[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lott_Ifock, 06 September 2003 17:23 tarihinde demiş ki:
Ben şu an bir Dark Legion subayıyım fakat açıkçası en baştan beri rebel olmak istiyordum. Loncamızda RP namına birşey yapılmıyor ve sizde ancak ve ancak strict-rp yapacağız derseniz Rebel olabilirim. (malum -5000 rebel Faction point var. boşu boşuna kasmak istemiyorum)

Saygılar,

seni hain,yılan beslemişiz meğer :-)[hline]Eclipse:Eive Ikeste
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 06 September 2003 21:08 tarihinde demiş ki:
strict rp yapmiycaz, ama rpye de gerek yok. cunku amac belli. empireyi kazimak. period...suni role playing yapmaya gerek yok zaten rp oyunun icinde.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Suni rp? Gerçekten çok komik.. RP içten gelen birşeydir ve zorla yapılmaz.. Eğer yaptığın rp ya da başkasının yaptığı rp sana yapmacık geliyorsa kusura bakma ama o ya karşındakinin ya da senin yeteneksizliğindir.

Herneyse, kimseyle dalaşmak istemiyorum. Oyunda Rp yandaşı varsa bana icq'um dan ulaşabilir ya da oyun içinde tell atabilir (/tell Lott Ifock)

ICQ- 164502549

[Bu mesaj Lott_Ifock tarafından 07 September 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 06 September 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
said:
Lott_Ifock, 06 September 2003 17:23 tarihinde demiş ki:

Saygılar,

seni hain,yılan beslemişiz meğer :-)[hline]Eclipse:Eive Ikeste

Eive, ben bir star wars ve rebel alliance hayranıyım. oyuna girerken amacım bir asi olup, onun rolünü çevremdekilere yansıtmaktı. fakat girdiğimde gerek skill kaygısı gerekse bütün türklerin DL'de olması nedeni ile imperial olmak zorunda kaldım. (Zorunda kaldım tabiri lütfen yanlış anlaşılmasın.) Ayrıca kurucunuz Eaglef benim nebula UO'dan çok yakın bir dostumdur, kendisi tanıdığım en iyi rpcilerden biridir (ki Noldor elf loncasında Kumandan Galpath Silverhelm (Eaglef) ve Başrahip Corvus Amalith (ben) Kime sorsanız Strict rp ci olduğumuzu söyler.. Eminim ki Eaglef tatilden döndüğünde kararıma saygı gösterecektir.. hatta kimbilir belki de... :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 06 September 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
strict rp kasar be. daha ziyade esnek olmak lazim. zaten i kere imple savasma mevzusuna baslayinca rpye mpye gerek kalmayacak.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Dersen ki PA'mızda isteyen rp yapsın istemeyen yapmasın o zaman birisi komutanı ali ile rp yaparken zuzucunun bir gelir "Lan ali şu silahı slays etsene lo" der kırar geçirir?

O dengeyi asla sağlayamassın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnaviscaa, 07 September 2003 14:49 tarihinde demiş ki:
Rebel PA hayata gecerse STRICT RP olacaktir. Tartismaya son gelen, buna gore gelsin...

[Bu mesaj Arnaviscaa tarafından 07 September 2003 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Arnaviscaa İCQ ya da MSN gibi bir instant messanger numaran varsa alabilirmiyim?[hline]Lott Ifock of Eclipse
Death is more universal than life; Everyone dies but not everyone lives.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lott_Ifock, 07 September 2003 00:50 tarihinde demiş ki:

Suni rp? Gerçekten çok komik.. RP içten gelen birşeydir ve zorla yapılmaz.. Eğer yaptığın rp ya da başkasının yaptığı rp sana yapmacık geliyorsa kusura bakma ama o ya karşındakinin ya da senin yeteneksizliğindir.

Herneyse, kimseyle dalaşmak istemiyorum. Oyunda Rp yandaşı varsa bana icq'um dan ulaşabilir ya da oyun içinde tell atabilir (/tell Lott Ifock)

ICQ- 164502549

[Bu mesaj Lott_Ifock tarafından 07 September 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]

yahu kardesim, rp oyunun kendi icinde. bak gecen gece ne oldu mesela. bi female char, droid engineer. o bu muhabbet derken rebel misin ne cinssin muhabbeti acildi. dedim `long live the alliance ! long live the republic !`. dedi siz asiler soyle boyle teroristsiniz. dedim imparatorluk alderani patlatti bundan gayri teror mu var. dedi alderani asiler patlatti. haaaaa simdi iste bence bu noktadan sonrasi sacma. o sahis belli ki konusmalarindan sw evrenini benden daha fazla kazimis, bilgi sahibi. o da biliyor oyle olmadigini ben de. yanimizdaki 3. sahis da. simdi bu noktadan sonra ne benim `hayir oyle degildi prenses lea ordaydi o gordu` dememin bir manasi var, ne onun `lord vader niye bir prensesi yakalamak istesin` demesinin bir manasi var. buradan sonrasi sacma.

neden dersen cunku zaten gerekli rp oyunda var. o notr, ben asiyim. imparatorluk guclu, biz onlara karsi savasiyoruz. oyunda zaten rpye girmisiz, aska gemisiz. ezbere bildigimiz seyleri bilmiyormus gibi yapmak bana manali gelmiyor, cunku zaten o ortami yasatmaya yonelik dinamikler oyunun icerisine mecburi olarak kazinmis. ben rebel rpsi yapmiyorum, zaten rebelim. oyunda ya impsin, ya reb ya notr. baska bir sey olmanin imkani yok.

neyse ben topici dagitmayalim simdi esas konu rebel pa.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]Lott_Ifock, 07 September 2003 00:56 tarihinde
Eive, ben bir star wars ve rebel alliance hayranıyım. oyuna girerken amacım bir asi olup, onun rolünü çevremdekilere yansıtmaktı. fakat girdiğimde gerek skill kaygısı gerekse bütün türklerin DL'de olması nedeni ile imperial olmak zorunda kaldım.

iki dunya ters gelse ben imp olmazdim mesela.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Lott senaryoyu hazirlamis :) Rp konusunda ona katiliyorum SWG de RP olmazsa oyunun tadi kaçar buda swg ninde Freeshard ortamli ultimaya dönmesine yol açar o yüzden ben sonuna kadar imperial sevsemde ( her zaman darkside her zaman evil ) Rp olmadigi için oyundan sıkılmaya başladim çok bayik butun gun fil olduruyoruz gereksiz tartişmalar çikio açikçasi bana ters bunlar allahin fili ya tek kişi çok rahat alabilinen bir hayvan aman allahim sen neden ilk ateş ettin de hep beraber sıkacaktik ta. Neyse ...
Uzun lafın kısası ben PA da Rp yapacak oyuncular oldugunu zannediyordum fakat yokmuş Rp siz de bu oyun çekilmez bir hal aliyor kimse kusura bakmasin Rp agirlikli Hatta Scrict Rp olan bir rebel PA açilirsa bende Lott ile beraber geçmeyi düşünüyorum
Arnavisca bana da icq dan ulaşirsan sevinirim...
29533131[hline]BeLaLıYıM !
Evil Thoughts Lay Behind The Innocent Outfit
DO NOT UNDERESTIMATE THE FORCES OF THE DARK SIDE !!!

Ewreem Aetar ( The Assasin )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lott_Ifock, 07 September 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
Dersen ki PA'mızda isteyen rp yapsın istemeyen yapmasın o zaman birisi komutanı ali ile rp yaparken zuzucunun bir gelir "Lan ali şu silahı slays etsene lo" der kırar geçirir?

O dengeyi asla sağlayamassın.

ozgurluk, demokrasi, serbestlik getirmeye calisan rebel safinda carpisirken kendi pamizda mi izin vermiycez ozgurluge ? bence kisileri ozgur birakarak iclerindeki atesin yandigi olcude ve ateslerinin rengi oraninda oynamalarina destek vermek herkesteki heyecani ve gazi had safhaya cikaracaktir ![hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnaviscaa, 07 September 2003 14:49 tarihinde demiş ki:
Rebel PA hayata gecerse STRICT RP olacaktir. Tartismaya son gelen, buna gore gelsin...

[Bu mesaj Arnaviscaa tarafından 07 September 2003 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]

bu nasi laf kardesim emir gibi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha arkadaslar, ben askerligimi yaptim. emir altinda olmaktan da emretmekten de hiic hoslanmadim. bu saatten sonra da oyun olsun, boyun olsun kimsenin hukmu, tohmeti hele hele emri altina girmeye niyetim yok. hele hele tutup da rebel gibi demokrasi, cogulculuk, ozgurlugu savunan bir tarafta oynarken. zaten savunulan seye ters.

bazi arkadaslarimizin tarzlarindan ben bu hoslanmayacagim sekilde bir olusuma niyetli olduklari gibi bir hava sezinledim. ben boyle bir olusumda yokum. ancak demokratik, herkesin beraber karar vererek hareket ettigi, esitlik ve uyum temeline dayali muhabbetlere varim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...