Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olamaz ya. Yarin okul var!!

can

Öne çıkan mesajlar

Bu dedigini nasil yapabilirim ki?
yarin yoklama aliniyor.

said:
Diablo, 07 September 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
gitme ilk hafta işte normal okullarla aynı anda başlarsın[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

ben üniversiteyi kazandım
ablamdan biliyorum ekimde açılır üni.ler
bizimkilerin acelesi varmış 12.sinde sınav 15.de sınav 16-19 arası oryantasyon dersi 22'sinde ders başı
benim de ümitlerim suya düştü ayni :([hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

yaz tatili biter ve ertesi gün okul vardır...
dünyanın en iğrenç günü gibi gelir insana..ne yatasın vardır,ne tv seyretme isteğin.Bilgisayarını açarsın.Biraz nete girersin.Sanki hiç alışamayacaksın gibi gelir okula..Sen tatil istiyorsundur..
Sonuç;ertesi gün okula gidilir..ilk gün olduğu için sırf muhabbetle geçer..hoca izin vermezse bu hak zorla alınır ve sonuçta gün sonunda tatili bile hatırlamazsın çünkü alışmışsındır okula...
okul uyuşturucu gibi valla..bırakınca önce boşluk oluyor sonra oh be diyorsun tekrar başladığın anda tekrar alışkanlık yapıyor...kötü birşey yani :D[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 07 September 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
benim üniversitede 22sinde açılıyor bu ayın :( ekimde diye sevinirken.. kapak oldu.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 07 September 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]

silver??
aynı üni. galiba...
acelesi varmış gibi 22 eylül de açılan pek üni. olduğunu sanmıyorum :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

bizim eylülde açılıyor haziranın başında kapanıyor...biz geç anlıyoruz o yüzden uzun uzun okuyoruz....:)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 07 September 2003 22:54 tarihinde demiş ki:
said:
TheSilver, 07 September 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
benim üniversitede 22sinde açılıyor bu ayın :( ekimde diye sevinirken.. kapak oldu.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 07 September 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]

silver??
aynı üni. galiba...
acelesi varmış gibi 22 eylül de açılan pek üni. olduğunu sanmıyorum :)[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,

cankaya elaleiminki ekimde acılıyor binimki 22 eylülde...ühühü :p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 07 September 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
yaz tatili biter ve ertesi gün okul vardır...
dünyanın en iğrenç günü gibi gelir insana..ne yatasın vardır,ne tv seyretme isteğin.Bilgisayarını açarsın.Biraz nete girersin.Sanki hiç alışamayacaksın gibi gelir okula..Sen tatil istiyorsundur..
Sonuç;ertesi gün okula gidilir..ilk gün olduğu için sırf muhabbetle geçer..hoca izin vermezse bu hak zorla alınır ve sonuçta gün sonunda tatili bile hatırlamazsın çünkü alışmışsındır okula...
okul uyuşturucu gibi valla..bırakınca önce boşluk oluyor sonra oh be diyorsun tekrar başladığın anda tekrar alışkanlık yapıyor...kötü birşey yani :D

Ya benzetmeye bak valla güzel ne diyim. Bu arada yarın benim de okulum açılıyo. :((

Edit: Yanlışlıkla sadece quote post ettim.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...

[Bu mesaj Solonor tarafından 07 September 2003 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...