Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye - İrlanda Cum.

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

durum 1-1 dk 80 e geliyor sanırım. Yediğimiz golde alpay rezaletti. Rüştü 65. dk da sakatlandı yerine ömer girdi girmez olaydı.. Isınamadığı için topu tutamıyor daha, yani bülent olmasa baya bi gol yemiştik.

İşin ilginç yanı da irlanda seyircisi ömerle dalga geçiyor. Degaj kullanırken ömer gerildiği sırada "ooooo..." vurduğunda da "oley" falan diyorlar. Top her ömere geldiğinde seyircilerin sesini duyabilirsiniz eh.

Takım olarak bariz vasat oynuyoruz fazla zevkli bir maç değil.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

irlanda baya iyi oynadı yannız. elemanlar deli baskılı oynadılar topun oldugu bolgede süper çoğaldılar helal olsun pek bişey oynatmadılar bize. bu futbola 2-2 gene iyi bize[hline]Raj'Asta Krinn Eclipse
Neenar of Hibernia Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne biçim bir maçtır bariz komedi. herkes amatörce oynadı ergün hariç. yani ingiltere karşısında da böyle oynayacaksak.. ı ıh olmaz.

bu maçtan alınacak dersler:
1- kaleye asla ömer geçmemeli
2- defansta alpayın artık fazla yeri yok.
3- uzaktan şutlara belki de daha ağırlık vermeliyiz.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

anam ya ölecem gülmekten.

ilker yasinde bomba patlattı.

golu attık.3-2 olacak hakem ofsayt diyor.

ilker yasin: buda bizim golümüz diyorum ama okan açık bir biçimde ofsaytta.

kamera pozisyonu gösterir.okanın ofsayt'la uzaktan yakından alakası yoktur.hatta en yakın savunmacının 1 metre arkasındadır.

ilker yasin: eeeee. hmmm. tabi bu kamera açısında tam bi yorum getirmek kolay değil. yani topa vurduğu anda açık ofsayttı.

eheue "topa vurduğu anda açık ofsayttı" dedi yaw.:)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ra_d cidden ofsayt o pozisyon, kamera açısı yanıltıyor

bu arada ergün, bülent, tugay tek olumlu çalışma yapan adamlardı, tuncay çok uğraştı ama bayaa harcadı pozisyonları, hakan çok kastı, golü güzeldide ama pozisyona girmekte zorlanıyo girdiği zamanda vurmak yerine pas çıkartıo, harcatıo pozisyoları

alpay 4 metre önde olduğu pozisyonda 30 metrelik mesafede geriye düştü

gol komedi, ömer'e çok üzüldüm, şanssızlık oldu, güveni yıkıldı adamın, destek olmak lazım

deniz bayaa hızlı, böyle oynatması lazım güneş'in çünkü alpay'ın biletinin kesilme zamanı geldi, bülent'te hernekadar formda olsada gençlere önünü açmamız lazım bu turnuvadan sonra bence, yani kısaca deniz saçını kesmeli ve alpay yerine oynamalı[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...